Новини

09 серпня 2012

Успіхи Аргентини після заборони куріння в громадських місцях

За даними дослідження, опублікованого в журналі Tobacco Control, незабаром після вступу в силу повної заборони куріння в громадських та на робочих місцях в аргентинській провінції Санта-Фе, різко скоротилося число пацієнтів, госпіталізованих з діагнозом гострий коронарний синдром.
докладніше

07 серпня 2012

Юрій Мірошниченко: З курінням потрібно боротися 2 шляхами - забороною реклами і підвищенням акцизів

Про це заявив народний депутат, Представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, повідомляє його прес-служба. докладніше

24 липня 2012

Україна зберігає титул чемпіону світу з постачання контрабандних сигарет в інші країни

Всесвітня митна організація оприлюднила свій щорічний звіт «Customs and Tobacco Report 2011» . докладніше

01 червня 2012

Захистимо дітей від тютюнових ділків

У Всесвітній день захисту прав дітей закликаємо зробити тютюнові вироби недоступними для дітей та прибрати вуличну торгівлю сигаретами!

Відео  Всесвітньої організації охорони здоров'я

11 квітня 2012

Голови комітетів охорони здоров’я України та Німеччини підтримують заборону куріння в закладах громадського харчування

Все більше країн світу повністю звільняють кафе, бари, ресторани від тютюнового диму з метою зменшення захворюваності серед працівників та відвідувачів. Всі відвідувачі і персонал закладів харчування вже захищені від тютюнового диму в таких країнах Європи як Ірландія, Велика Британія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Ісландія, Естонія, Латвія, Литва, Бельгія, Франція, Іспанія, Кіпр, Угорщина. Македонія, Словенія, Туреччина, Італія.  докладніше

26 березня 2012

Виступ народного депутата Юлії Ковалевської з парламентської трибуни щодо створення Міжфракційної депутатської групи «За майбутнє України без куріння».

Не можу оминути увагою дві події, що сталися на минулому тижні та які, безумовно, матимуть важливе значення для здоров’я нашої нації. Вже ні в кого  не має сумніву, що вживання тютюну є небезпечним як для життя і здоров’я кожного громадянина України, так і для здоров’я нації – в цілому.
докладніше

26 березня 2012

Юлия Ковалевская: Запрет курения в общественных местах - шаг к формированию новой культуры здоровья

Такое мнение озвучила с трибуны Верховной Рады народный депутат Украины, член парламентской фракции Партии регионов Юлия Ковалевская.
Парламентарий напомнила, что борьба с курением является одним из приоритетов государственной политики Украины, особенно учитывая то, что 2012 год объявлен в Украине Годом спорта и здорового образа жизни.
докладніше

20 березня 2012

В Києві стартувала рекламна кампанія на підтримку заборони куріння в ресторанах, кафе і барах

У березні в Києві розпочалася кампанія з використанням зовнішньої реклами, метою якої є захист населення від тютюнового диму та звільнення місць громадського харчування, а саме: кафе, барів та ресторанів від куріння. 
докладніше

06 березня 2012

Міжнародна спільнота просить Президента України підписати закон щодо заборони рекламу тютюну

Керівники шести міжнародних організацій, які працюють у сфері громадського здоров'я з метою скорочення тютюнозалежності та захворювань, пов'язаних з тютюнокурінням у всьому світі звернулись до Президента із проханням підписати закон про заборону реклами тютюну, повідомляє прес-центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».
докладніше

11 лютого 2012

Медики попереджають про небезпеку куріння кальяну

Куріння кальяну останніми роками набуло доволі широкого поширення серед населення України, стверджують медики. Певним чином це пов'язано із очікуваннями споживачів, що це заняття є менш шкідливим, аніж куріння сигарет та інших тютюнових виробів. Крім того, як стверджують фахівці, дані очікування підкріплювалися тенденційною інформацію, яка поширювалася різними комерційними підприємствами, які зацікавлені у продажу сумішей для кальяну заради здобуття прибутків.
докладніше

Зірки про куріння

Лілія Ребрик

телеведуча

Лілія Ребрик телеведуча «Я ніколи не курила. У театральному інституті в моєму першому етюді я мала курити. І ось на генеральній репетиції мій керівник кричить: «Ну давай, починай курити!». ... докладніше

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) «Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше