Новини

26 березня 2012

Юлия Ковалевская: Запрет курения в общественных местах - шаг к формированию новой культуры здоровья

Такое мнение озвучила с трибуны Верховной Рады народный депутат Украины, член парламентской фракции Партии регионов Юлия Ковалевская.
Парламентарий напомнила, что борьба с курением является одним из приоритетов государственной политики Украины, особенно учитывая то, что 2012 год объявлен в Украине Годом спорта и здорового образа жизни.
докладніше

20 березня 2012

В Києві стартувала рекламна кампанія на підтримку заборони куріння в ресторанах, кафе і барах

У березні в Києві розпочалася кампанія з використанням зовнішньої реклами, метою якої є захист населення від тютюнового диму та звільнення місць громадського харчування, а саме: кафе, барів та ресторанів від куріння. 
докладніше

06 березня 2012

Міжнародна спільнота просить Президента України підписати закон щодо заборони рекламу тютюну

Керівники шести міжнародних організацій, які працюють у сфері громадського здоров'я з метою скорочення тютюнозалежності та захворювань, пов'язаних з тютюнокурінням у всьому світі звернулись до Президента із проханням підписати закон про заборону реклами тютюну, повідомляє прес-центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».
докладніше

11 лютого 2012

Медики попереджають про небезпеку куріння кальяну

Куріння кальяну останніми роками набуло доволі широкого поширення серед населення України, стверджують медики. Певним чином це пов'язано із очікуваннями споживачів, що це заняття є менш шкідливим, аніж куріння сигарет та інших тютюнових виробів. Крім того, як стверджують фахівці, дані очікування підкріплювалися тенденційною інформацію, яка поширювалася різними комерційними підприємствами, які зацікавлені у продажу сумішей для кальяну заради здобуття прибутків.
докладніше

08 лютого 2012

Законопроект щодо обмеження місць куріння тютюнових виробів № 9474 рекомендовано на перше читання.

Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я та Комітет з питань європейської інтеграції розглянув законопроект № 9474.
докладніше

08 лютого 2012

Сумські бармени виступають за бездимні бари

6 лютого у Сумському прес-клубі представники Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація барменів», коаліції НДО «За вільну від тютюнового диму Сумщину» та ресторатори м. Суми обговорили законодавчу ініціативу про 100-відсоткове звільнення закладів громадського харчування від тютюнового диму.
докладніше

02 лютого 2012

«Форум порятунку Києва» вимагає знести незаконні кіоски, а не «легалізувати» їх

Рішення Київради про легалізацію десятків тисяч незаконно встановлених МАФів, які нівечать місто, суперечить волі 80 % жителів столиці, які виступають проти безладної установки кіосків, повідомляє прес-центр «Форум».
докладніше

31 січня 2012

Боротьба за вільні від тютюнового диму ресторани спричинила хвилю замовних матеріалів у ЗМІ

Кількість замовних матеріалів залежить від активності борців з курінням. докладніше

16 січня 2012

Ресторатори: будемо тільки раді, якщо звільнення від куріння в закладах харчування підтвердять законодавчо

Такої думки дотримуються власники та керівники відомих ресторанів Києва. Про це вони розповіли у спеціальному інтерв'ю проекту «Київ без тютюнового диму» та прес-центру Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».
докладніше

16 січня 2012

Литвин: Найбільше тютюнових лобістів у комітеті свободи слова

Спікер у відповідь на запитання журналіста про те, чи є лобісти у парламенті, які блокують прийняття «антитютюнового законопроекту» № 5164, сказав: «З цього приводу хочу відверто сказати, що найбільше тютюнових лобістів у Комітеті з питань свободи слова та інформації».
докладніше

Зірки про куріння

Марічка Падалко

телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе”

Марічка Падалко телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе” «Є проблема, що в громадських місцях починають обкурювати дітей. Наприклад, підлітки часто використовують дитячі майданчики як місце для перекуру.... докладніше

Сашко Положинський

співак, лідер гурту „Тартак”

Сашко Положинський співак, лідер гурту „Тартак” «Коли я був значно молодшим, я часом тягнув сигарету, а то й чийсь недопалок. За компанію. Підпадаючи під вплив оточення, перебуваючи у полоні хибних уявлень...... докладніше