Новини

08 лютого 2012

Законопроект щодо обмеження місць куріння тютюнових виробів № 9474 рекомендовано на перше читання.

Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я та Комітет з питань європейської інтеграції розглянув законопроект № 9474.
докладніше

08 лютого 2012

Сумські бармени виступають за бездимні бари

6 лютого у Сумському прес-клубі представники Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація барменів», коаліції НДО «За вільну від тютюнового диму Сумщину» та ресторатори м. Суми обговорили законодавчу ініціативу про 100-відсоткове звільнення закладів громадського харчування від тютюнового диму.
докладніше

02 лютого 2012

«Форум порятунку Києва» вимагає знести незаконні кіоски, а не «легалізувати» їх

Рішення Київради про легалізацію десятків тисяч незаконно встановлених МАФів, які нівечать місто, суперечить волі 80 % жителів столиці, які виступають проти безладної установки кіосків, повідомляє прес-центр «Форум».
докладніше

31 січня 2012

Боротьба за вільні від тютюнового диму ресторани спричинила хвилю замовних матеріалів у ЗМІ

Кількість замовних матеріалів залежить від активності борців з курінням. докладніше

16 січня 2012

Ресторатори: будемо тільки раді, якщо звільнення від куріння в закладах харчування підтвердять законодавчо

Такої думки дотримуються власники та керівники відомих ресторанів Києва. Про це вони розповіли у спеціальному інтерв'ю проекту «Київ без тютюнового диму» та прес-центру Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».
докладніше

16 січня 2012

Литвин: Найбільше тютюнових лобістів у комітеті свободи слова

Спікер у відповідь на запитання журналіста про те, чи є лобісти у парламенті, які блокують прийняття «антитютюнового законопроекту» № 5164, сказав: «З цього приводу хочу відверто сказати, що найбільше тютюнових лобістів у Комітеті з питань свободи слова та інформації».
докладніше

11 січня 2012

В Іспанії після заборони куріння в ресторанах кількість інфарктів міокарду серед населення скоротилася на 10%

Після року дії в Іспанії повної заборони куріння в закритих приміщеннях, в закладах харчування кількість госпіталізацій з гострим інфарктом міокарда серед населення скоротилася на 10%, а кількість госпіталізацій з дитячою астмою - на 15%.
докладніше

27 грудня 2011

Депутати хочуть заборонити продаж і рекламу тютюну в спорудах Євро-2012

У парламенті зареєстровано законопроект про повну заборону на вживання та використання, продаж і рекламу тютюнових виробів у спортивних спорудах, де будуть проходити заходи чемпіонату Євро-2012, на період проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні, повідомляє «Телекритика».
докладніше

06 грудня 2011

Виявлені головні алкогольні та тютюнові лобісти у Верховній Раді!

Верховна Рада, в якій відкрито і безкарно діють лобісти тютюнового та алкогольного бізнесу, не має права на існування і повинна бути розпущена. Про це заявив головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» , один з ініціаторів створення політичної партії «Форум» Віталій Черняховський.
докладніше

30 листопада 2011

Громадськість вручила алкогольним та тютюновим лобістам Антипремію «Золота коса 2011»

За результатами рейтингу експертів, найбільш активним лобістом тютюнової та алкогольної індустрії, який і отримав «Золоту косу», став народний депутат Тарас Чорновіл, набравши 21 бал, Анатолій Кінах, наступний у рейтингу, набрав 20 балів і отримав «Срібну косу». Трійку призерів замкнув народний депутат Сергій Терьохін з «Бронзовою косою» та 12 балами.
докладніше

Зірки про куріння

Маша Єфросініна

телеведуча

Маша Єфросініна телеведуча «Нещодавно я зі своєю чотирирічною донькою зайшла пообідати в ресторан. Маленька сама відразу попросила хостес провести нас до залу, де не курять. На жаль, один чоловік у цьому... докладніше

Андрій Доманський

телеведучий

Андрій Доманський телеведучий «Я почав курити на першому курсі інституту. До двадцяти п'яти років я запустив себе сильно зовні і в плані здоров'я. Я зрозумів, що в мене росте син, і замість того, щоб... докладніше