Статті

16 лютого 2017

Пачка Пандори: хто схопить тютюнового джина за бороду

АМКУ офіційно заявив про існування на тютюновому ринку України монополії в особі компанії «ТЕДІС Україна», виписав компанії астрономічний штраф.

pand.jpg

докладніше

26 січня 2017

Кальян – модна "ароматична" отрута для курців і некурців

Четверту річницю прийняття закону активісти зустріли з новою проблемою – стрімким поширенням кальяну та електронних сигарет, які бізнесмени вважають "легальною" заміною цигарок у приміщеннях.

screenshot_29.png
докладніше

26 січня 2017

Цигарки впереміш з іграшками на вулицях Києва

Громадськість закликає владу заборонити викладку тютюнових виробів у вітринах магазинів. Адже "викладки" і яскраве брендування кіосків – це також реклама.

65a61e2-tsigarki-dity--4-.jpg

докладніше

21 липня 2016

Чому Україні потрібні однотипні пачки сигарет

Запровадження простої однотипної пачки сигарет – це новий інструмент у боротьбі із тютюновою залежністю.

screenshot_10.png
докладніше

04 липня 2016

Зрушити з мертвої точки анти-тютюновий законопроект: дедлайн – два тижні

До депутатських канікул залишається два сесійні тижні. На порядку денному стоїть безліч питань, які через неефективну роботу парламенту накопичуються за принципом снігової кулі. Деякі законопроекти через депутатів-лобістів просто залишаються в підвішеному стані. Одним із них є законопроект № 2820 щодо громадського здоров’я та захисту населення від тютюну.
_mus9794.jpg
Джерело:http://reforms.censor.net.ua/m7066 докладніше

24 червня 2016

П’ять міфів про антитютюнові норми Директиви 2014/40/ЄС

Законодавчі зміни у контролі над тютюном – процес невідворотний, питання лише в тому, як довго тютюнові компанії зможуть продовжувати легально шкодити здоров’ю людей, купуючи прихильність політиків.
_mus9703.jpg докладніше

24 листопада 2015

Тютюновий гігант Philip Morris "витратив мільйони на спробу відтермінувати законодавчі ініціативи ЄС"

Витік документів показує масштаб зусиль компанії Philip Morris, спрямованих на дискредитацію європейської директиви щодо тютюнових виробів.

tobaccodeaths.jpg
докладніше

20 листопада 2015

Як тютюнова індустрія протистоїть політиці охорони здоров’я

Тютюнова компанія Філіп Морріс Інтернешнл щорічно витрачає приблизно 1,5 млн євро на лобіювання своїх інтересів у Європейському парламенті. Компанію в Європарламенті представляє 6 штатних працівників. Проте це тільки офіційні дані з Реєстру прозорості ЄС (Transparency register). докладніше

09 листопада 2015

Антитютюновий тест для парламенту

А 13 травня 2015 року народні депутати з різних фракцій зареєстрували перший антитютюновий законопроект №2820 - "Про внесення змін до деяких законів щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну". Не дивно, що документ отримав супротив з боку тютюнової індустрії. докладніше

16 липня 2015

Врятувати населення світу від тютюнової епідемії після 2015 року

Зупинити тютюнову епідемію при виконанні порядку денного розвитку після 2015 року, липень 2015 докладніше

Зірки про куріння

Ігор Кондратюк

телеведучий, шоумен

Ігор Кондратюк телеведучий, шоумен «Я ніколи не палив і не мав такого бажання. Алкогольні напої я п’ю дуже рідко, не маю звички топити в них неприємності. Алкогольні напої я п’ю дуже рідко, не маю звички... докладніше

Інна Цимбалюк

«Міс Україна-Всесвіт 2006», ведуча популярного шоу «Танцюю для тебе»

Інна Цимбалюк «Міс Україна-Всесвіт 2006», ведуча шоу «Танцюю для тебе» «Я би просто побажала, щоб люди уявляли, що саме відбувається з їхніми тілами, коли вони курять або напиваються. Треба просто почитати... докладніше