Головна / Ресурси / Міжнародні організації

Міжнародні огранізації

]]>Печать]]> E-mail
Світовий банк (World bank)
http://www.worldbank.org/eca/russian
Створений в 1944 році, зі штаб-квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія. Має більше ніж 10.000 співробітників у більш ніж 100 офісах по всьому світу. Є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги краєнам, що розвиваються по всьому світу.

 Світова фундація серця (World Heart Foundation)
http://www.world-heart.org/
Створена в 1999 році, є некомерційною організацією зі штаб-квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія. Керівництво складається з видатних кардіо-хірургів з усього світу. Всі зусилля Фундації зосереджені, але не обмежуються ними, на забезпеченні операцій на серці для дітей і дорослих, які страждають від вроджених аномалій серця в країнах, що розвиваються.

Партнерство «Вільне від куріння» (SmokeFreePartnership)
http://www.smokefreepartnership.eu/Mission-statement-and-objectives,67
Партнерство сприяє пропагандистському контролю над тютюном і дослідженням в області політики на рівні ЄС та національному рівнях у співпраці з ¦ншими організаціями охорони здоров'я ЄС у боротьбі проти тютюну. Місією Партнерства є ефективна реалізація Рамкової конвенції ВООЗ по боротьбі проти тютюну (РКБТ). Вона також спрямована на забезпечення здійснення РКБТ на глобальному рівні.

 Альянс рамкової конвенції (Framework Convention Alliance)
http://www.fctc.org/
Альянс Рамкової конвенції був заснований в 1999 році і складається з понад 350 організацій з понад 100 країн, що працюють в галузі розробки, ратифікації та здійснення міжнародних договорів, Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Рамкової конвенції по боротьбі проти тютюну (РКБТ). Місія Альянсу Рамкової конвенції полягає у сприянні розвитку та здійснення РКБТ в якості основи для ефективної і глобальної боротьби проти тютюну.

 Світова фундація легенів (World Lung Foundation)
http://www.worldlungfoundation.org/
Світова фундація легенів була створена в 2004 році і стала динамічною організацією охорони здоров'я, що має досвід в управлінні проектами, охорони здоров'я, а також оперативних досліджень. Місія Фундації – поліпшення життя людей у всьому світі шляхом зміцнення потенціалу громад для профілактики і лікування захворювання легенів. Всі зусилля організації направлені на допомогу країнам з низьким і середнім рівнем доходу, де захворювання легенів є найбільшою проблемою. Світова фундація легенів надає допомогу урядам та неурядовим організаціям, а також впроваджує новаторські програми та послуги, для підвищення шляхів боротьби з усіма формами захворювання легенів. Штаб-квартира в Нью-Йорку.

Всесвітня організація охорони здоров'я (World Health Organization)
http://www.who.int/about/ru/
ВООЗ - це організація, яка спрямовує та координує роботу в галузі охорони здоров'я в рамках системи Об'єднаних Націй. Всесвітня організація охорони здоров'я несе відповідальність за забезпечення керівної діяльності при вирішенні питань охорони здоров'я глобального масштабу, за складання порядку денного наукових досліджень в сфері охорони здоров'я, всатновлення норм та стандартів, розробку політики на основі фактичних даних, забезпечення технічної підтримки країн, а також здійснює контроль за ситуацією в галузі охорони здоров'я та проводить оцінку диинаміки її зміни.  
 
Міжнародна громадська організація "Кампанія за майбутнє дітей без куріння"  (The Campaign for Tobacco-Free Kids)
http://www.tobaccofreekids.org/
Міжнародна громадська організація є лідером у боротьбі за скорочення вживання тютюну і зменшення руйнівних наслідків куріння для здоров'я та економіки в усьому світі.

Зірки про куріння

Владислав Яма

танцюрист, хореограф

Владислав Яма танцюрист, хореограф «У моєму випадку все дуже просто. Я ставлю собі питання: навіщо? Допустимо, лежить переді мною пачка сигарет. Можна взяти, викурити, – пробував же колись в дитинстві.... докладніше

Ані Лорак

співачка

Ані Лорак співачка «Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути... докладніше