Головна / Ресурси / Міжнародні організації

Міжнародні огранізації

]]>Печать]]> E-mail
Світовий банк (World bank)
http://www.worldbank.org/eca/russian
Створений в 1944 році, зі штаб-квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія. Має більше ніж 10.000 співробітників у більш ніж 100 офісах по всьому світу. Є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги краєнам, що розвиваються по всьому світу.

 Світова фундація серця (World Heart Foundation)
http://www.world-heart.org/
Створена в 1999 році, є некомерційною організацією зі штаб-квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія. Керівництво складається з видатних кардіо-хірургів з усього світу. Всі зусилля Фундації зосереджені, але не обмежуються ними, на забезпеченні операцій на серці для дітей і дорослих, які страждають від вроджених аномалій серця в країнах, що розвиваються.

Партнерство «Вільне від куріння» (SmokeFreePartnership)
http://www.smokefreepartnership.eu/Mission-statement-and-objectives,67
Партнерство сприяє пропагандистському контролю над тютюном і дослідженням в області політики на рівні ЄС та національному рівнях у співпраці з ¦ншими організаціями охорони здоров'я ЄС у боротьбі проти тютюну. Місією Партнерства є ефективна реалізація Рамкової конвенції ВООЗ по боротьбі проти тютюну (РКБТ). Вона також спрямована на забезпечення здійснення РКБТ на глобальному рівні.

 Альянс рамкової конвенції (Framework Convention Alliance)
http://www.fctc.org/
Альянс Рамкової конвенції був заснований в 1999 році і складається з понад 350 організацій з понад 100 країн, що працюють в галузі розробки, ратифікації та здійснення міжнародних договорів, Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Рамкової конвенції по боротьбі проти тютюну (РКБТ). Місія Альянсу Рамкової конвенції полягає у сприянні розвитку та здійснення РКБТ в якості основи для ефективної і глобальної боротьби проти тютюну.

 Світова фундація легенів (World Lung Foundation)
http://www.worldlungfoundation.org/
Світова фундація легенів була створена в 2004 році і стала динамічною організацією охорони здоров'я, що має досвід в управлінні проектами, охорони здоров'я, а також оперативних досліджень. Місія Фундації – поліпшення життя людей у всьому світі шляхом зміцнення потенціалу громад для профілактики і лікування захворювання легенів. Всі зусилля організації направлені на допомогу країнам з низьким і середнім рівнем доходу, де захворювання легенів є найбільшою проблемою. Світова фундація легенів надає допомогу урядам та неурядовим організаціям, а також впроваджує новаторські програми та послуги, для підвищення шляхів боротьби з усіма формами захворювання легенів. Штаб-квартира в Нью-Йорку.

Всесвітня організація охорони здоров'я (World Health Organization)
http://www.who.int/about/ru/
ВООЗ - це організація, яка спрямовує та координує роботу в галузі охорони здоров'я в рамках системи Об'єднаних Націй. Всесвітня організація охорони здоров'я несе відповідальність за забезпечення керівної діяльності при вирішенні питань охорони здоров'я глобального масштабу, за складання порядку денного наукових досліджень в сфері охорони здоров'я, всатновлення норм та стандартів, розробку політики на основі фактичних даних, забезпечення технічної підтримки країн, а також здійснює контроль за ситуацією в галузі охорони здоров'я та проводить оцінку диинаміки її зміни.  
 
Міжнародна громадська організація "Кампанія за майбутнє дітей без куріння"  (The Campaign for Tobacco-Free Kids)
http://www.tobaccofreekids.org/
Міжнародна громадська організація є лідером у боротьбі за скорочення вживання тютюну і зменшення руйнівних наслідків куріння для здоров'я та економіки в усьому світі.

Зірки про куріння

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) "Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше

Інна Шевченко

ведуча програми «Факти» (ICTV)

Інна Шевченко ведуча ICTV «Я була курцем і декілька разів кидала палити.  Я завжди прагнула позбутися цієї пагубної звички і мені дуже допомогла книжка Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити». Всім... докладніше