Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс: "1000 днів саботажу: як “зливають” антитютюнові законопроекти"

Анонс: "1000 днів саботажу: як “зливають” антитютюнові законопроекти"

]]>Печать]]> E-mail

17 травня 2018

21 травня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну” та Реанімаційного Пакету Реформ. Учасники наголосять на тому, що антитютюнові законопроекти вже три роки ігноруються парламентом. Активісти звернуться до Голови ВРУ Андрія Парубія з вимогою внести у порядок денний наступного пленарного тижня законопроекти №2820 та №4030а.

marathon_2.png

Це буде четверта акція в рамках Марафону подій до Всесвітнього дня без тютюну, який відзначається щороку 31 травня.

Антитютюнові законопроекти №2820 та №4030а за три роки жодного разу не були внесені на розгляд парламенту. Об’єктивних причин та пояснень такому зволіканню нема. Законопроекти рекомендовані профільним Комітетом ВРУ з питань охорони здоров’я до першого читання і підтримані МОЗом. Окрім того, вони є частиною євроінтеграційних законопроектів і повністю відповідають Рамковій конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Єдиним поясненням такої бездіяльності є безпрецедентний вплив тютюнової індустрії на парламент з метою недопушення розгляду законопроектів, які зменшать поширеність куріння серед дітей.

Спікери:

·      Олена Лукашевич, директор Київського Центру громадського здоров’я;

·      Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров'я;

·      Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя», член Ради РПР;

·      Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;

·      Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права.

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 18/2. 

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Віталій Козловський

співак

Віталій Козловський співак «З самого дитинства я вкрай негативно ставлюся до куріння. Мабуть тому, що батько постійно курив. У будинку постійно стояв сморід від сигарет. Зрештою, саме тоді, в дитинстві,... докладніше

Григорій Чапкіс

заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів

Григорій Чапкіс заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів «Я хочу звернутися до всіх діячів мистецтва: менше пропагандуйте! Я можу зрозуміти кадр, у якому сигарети необхідні, - ну, солдати... докладніше