Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс: "Коли парламент виконає вимоги ЄС в контролі над тютюном?"

Анонс: "Коли парламент виконає вимоги ЄС в контролі над тютюном?"

]]>Печать]]> E-mail

15 червня 2018

18 червня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну”. Учасники закличуть голів фракцій ВРУ підтримати внесення у порядок денний антитютюнових законопроектів №2820 та №4030а.
anons.png

Антитютюнові законопроекти повністю відповідають євроінтеграційним зобов’язанням України та імплементують Директиву 2014/40/ЄС і Рамкову конвенцію ВООЗ із боротьби проти тютюну.

Законопроекти передбачають зміну маркування пачок сигарет: страшні попередження про шкоду куріння будуть покривати майже всю поверхню пачки, а зображення замінюватися щороку. Пропонується повністю заборонити ароматизовані сигарети, а також продаж електронних сигарет неповнолітнім. Ще одна вимога законопроектів – прибрати викладку сигарет із вітрин магазинів.

Фахівці з контролю над тютюном наголошують, що тютюнокуріння є однією із основних причин виникнення серцево-судинних, легеневих та онкологічних захворювань. Тому для збереження здоров’я українців, зокрема молодого покоління, важливо на державному рівні боротися з тютюновою епідемією.

Спікери:

      Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;

      Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;

      Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя», член Ради РПР.

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 18/2. 

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Анфіса Чехова: Від цигаркового диму починає паморочитися в голові.

телеведуча

Анфіса Чехова телеведуча Тому що особисто я приходжу в ресторан, щоб поїсти, отримати задоволення від приготовленої страви. І не хочу згодом «пахнути», як попільничка. ... докладніше

Маша Єфросініна

телеведуча

Маша Єфросініна телеведуча «Нещодавно я зі своєю чотирирічною донькою зайшла пообідати в ресторан. Маленька сама відразу попросила хостес провести нас до залу, де не курять. На жаль, один чоловік у цьому... докладніше