Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс: "Коли парламент виконає вимоги ЄС в контролі над тютюном?"

Анонс: "Коли парламент виконає вимоги ЄС в контролі над тютюном?"

]]>Печать]]> E-mail

15 червня 2018

18 червня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну”. Учасники закличуть голів фракцій ВРУ підтримати внесення у порядок денний антитютюнових законопроектів №2820 та №4030а.
anons.png

Антитютюнові законопроекти повністю відповідають євроінтеграційним зобов’язанням України та імплементують Директиву 2014/40/ЄС і Рамкову конвенцію ВООЗ із боротьби проти тютюну.

Законопроекти передбачають зміну маркування пачок сигарет: страшні попередження про шкоду куріння будуть покривати майже всю поверхню пачки, а зображення замінюватися щороку. Пропонується повністю заборонити ароматизовані сигарети, а також продаж електронних сигарет неповнолітнім. Ще одна вимога законопроектів – прибрати викладку сигарет із вітрин магазинів.

Фахівці з контролю над тютюном наголошують, що тютюнокуріння є однією із основних причин виникнення серцево-судинних, легеневих та онкологічних захворювань. Тому для збереження здоров’я українців, зокрема молодого покоління, важливо на державному рівні боротися з тютюновою епідемією.

Спікери:

      Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;

      Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;

      Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя», член Ради РПР.

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 18/2. 

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Лілія Ребрик

телеведуча

Лілія Ребрик телеведуча «Я ніколи не курила. У театральному інституті в моєму першому етюді я мала курити. І ось на генеральній репетиції мій керівник кричить: «Ну давай, починай курити!». ... докладніше

Ольга Фреймут

телеведуча

Ольга Фреймут телеведуча «Коли дивишся на людину, одразу бачиш, курить вона чи ні: зовсім інший тип шкіри, зуби, руки. Мені подобається, що за кордоном заборонили курити в приміщеннях. ... докладніше