Головна / Медіа-центр / Новини / Парламент планує звільнити Україну від реклами тютюну

Парламент планує звільнити Україну від реклами тютюну

]]>Печать]]> E-mail

14 вересня 2018

18 вересня о 9:30 біля Верховної Ради України відбудеться брифінг народних депутатів та коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» на підтримку антитютюнового законопроекту №4030а. Це перший антитютюновий законопроект, який внесли на голосування, за чотири роки роботи восьмого скликання Верховної Ради України.

anons1809.png

За попереднім розкладом, опублікованим на сайті ВРУ, народні депутати будуть розглядати законопроект №4030а у першому читанні 18 вересня.

Законопроект пропонує запровадити норми щодо зменшення поширеності куріння в Україні та збереження здоров’я людей від згубного впливу тютюну. Так, автори планують заборонити рекламну викладку сигарет у вітринах магазинів; розширити перелік громадських місць, вільних від тютюнового диму; покращити контроль за дотриманням антитютюнового законодавства; надати право місцевим органам влади додатково визначати вільні від куріння місця; збільшити штрафи за куріння у громадських місцях.

Запрошені спікери:

·        Ольга Богомолець, народний депутат України;

·        Ганна Гопко, народний депутат України;

·        Олена Лукашевич, директор Київського міського Центру громадського здоров’я;

·        Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров'я;

·        Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя», член Ради РПР;

·        Євген Кузик, координатор молодіжного крила Партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» у місті Києві.

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5. 

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Фагот (Олег Михайлюта)

лідер гурту ТНМК

Фагот (Олег Михайлюта) лідер гурту ТНМК «Куріння - це шкідливо, і це потрібно доносити до людей. Звичайно, страшні написи на пачках та картинки – не дуже приємні для людської психіки. Але, можливо, іншого... докладніше

Яна Клочкова

олімпійська чемпіонка з плавання

Яна Клочкова олімпійська чемпіонка з плавання «Хоча й кажуть, що куріння - це власний вибір кожної людини, я не погоджуюсь. Людина робить цей вибір абсолютно несвідомо, під впливом багатьох факторів з... докладніше