Всесвітній день без тютюну 2010: заберемо ласо у ковбоя-смерті!

]]>Печать]]> E-mail

31 травня 2010

Темою Всесвітнього дня без тютюну було обране питання протидії тютюновим компаніям у їхній рекламі сигарет, спрямованих на жінок та дівчат.

У Верховній Раді ще у вересні 2009 року 15 народних депутатів з 4 фракцій зареєстрували законопроект № 5164, яким передбачено повну заборону тютюнової реклами.

У Всесвітній день без куріння Громадська організація «Життя» провела прес-конференцію та акцію «Заберемо ласо у «ковбоя смерті», мета якої - привернути увагу влади до необхідності повної заборони реклами сигарет.

Під час акції група танцюристок, яка символізує дівчат-підлітків, станцювала танок. Але на них розпочали полювання на конях «ковбої смерті», які символізують сигаретні компанії. «Ковбої смерті» піймали своїм ласо дівчаток, та щосили тягнули їх до себе. Дівчата вже не могли звільнитися з пастки. Але українська молодь – не одинока. На допомогу їм приходить українське суспільство, в особі «зірок», які виривають ласо, яке символізує рекламу сигарет, з рук «ковбоя-смерті».

Зірки про куріння

Сашко Положинський

співак, лідер гурту „Тартак”

Сашко Положинський співак, лідер гурту „Тартак” «Коли я був значно молодшим, я часом тягнув сигарету, а то й чийсь недопалок. За компанію. Підпадаючи під вплив оточення, перебуваючи у полоні хибних уявлень...... докладніше

Владислав Яма

танцюрист, хореограф

Владислав Яма танцюрист, хореограф «У моєму випадку все дуже просто. Я ставлю собі питання: навіщо? Допустимо, лежить переді мною пачка сигарет. Можна взяти, викурити, – пробував же колись в дитинстві.... докладніше