Головна / Медіа-центр / Новини / АНОНС: Куріння кальяну вбиває. В Україні стартує нова інформаційна кампанія

АНОНС: Куріння кальяну вбиває. В Україні стартує нова інформаційна кампанія

]]>Печать]]> E-mail

01 листопада 2018

5-го листопада о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція з нагоди початку інформаційної соціальної кампанії щодо небезпеки куріння кальяну, яку проводить Центр громадського здоров'я МОЗ України спільного з ГО “Центр громадянського представництва “Життя”.

_2.png

 

5-го листопада о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція з нагоди початку інформаційної соціальної кампанії щодо небезпеки куріння кальяну, яку проводить Центр громадського здоров'я МОЗ України спільного з ГО “Центр громадянського представництва “Життя”.

Експерти з громадського здоров’я розкажуть про ризики куріння кальяну для здоров’я та складові цієї інформаційної кампанії.

Під час прес-конференції будуть презентовані відео-ролики та друковані інформаційні матеріали.

Запрошені спікери:

                   Владислав Збанацький, заступник Генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України;

                   Отто Стойка, національний експерт з контролю над тютюном, головний лікар ЦЗ в м. Києві;

                   Зінаїда Холоднікова, мешканка квартири над кальян-баром;

                   Оксана Левицька, координаторка соціальної інформаційної кампанії, ГО “Життя”;

                   Віталій Вишняк, головний спеціаліст відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий медіа-центр.

Акредитація представників ЗМІ через форму: https://goo.gl/forms/S0XYpvw9qXyMjXX73

Завершення акредитації: до 18 години 4 листопада 2018 р.

Вхід представників ЗМІ можливий за наявності паспорта чи редакційного посвідчення.

Довідково

Закон № 2899-IV ««Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» забороняє куріння електронних сигарет, кальянів та інших тютюнових виробів у громадських та на робочих місцях, зокрема, у всіх приміщеннях закладів ресторанного господарства.

Куріння кальяну останніми роками поширилося серед населення України. Однією з причин є те, що багато споживачів не знають про реальну шкоду від куріння кальяну.

Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує, що куріння кальяну викликає численні негативні наслідки для здоров'я: дим кальянів, як і дим інших тютюнових виробів, містить токсичні речовини, які викликають рак легень та інші види раку, серцево-судинні, респіраторні та інші захворювання. Куріння кальяну у публічних місцях може призвести до зараження туберкульозом та іншими інфекційними захворюваннями.

Для контактної інформації:

Оксана Левицька, ГО «Життя», Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script , (097) 813 93 44


Зірки про куріння

Ольга Фреймут

телеведуча

Ольга Фреймут телеведуча «Коли дивишся на людину, одразу бачиш, курить вона чи ні: зовсім інший тип шкіри, зуби, руки. Мені подобається, що за кордоном заборонили курити в приміщеннях. ... докладніше

Марічка Падалко

телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе”

Марічка Падалко телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе” «Є проблема, що в громадських місцях починають обкурювати дітей. Наприклад, підлітки часто використовують дитячі майданчики як місце для перекуру.... докладніше