Головна / Медіа-центр / Новини / АНОНС: Куріння кальяну вбиває. В Україні стартує нова інформаційна кампанія

АНОНС: Куріння кальяну вбиває. В Україні стартує нова інформаційна кампанія

]]>Печать]]> E-mail

01 листопада 2018

5-го листопада о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція з нагоди початку інформаційної соціальної кампанії щодо небезпеки куріння кальяну, яку проводить Центр громадського здоров'я МОЗ України спільного з ГО “Центр громадянського представництва “Життя”.

_2.png

 

5-го листопада о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція з нагоди початку інформаційної соціальної кампанії щодо небезпеки куріння кальяну, яку проводить Центр громадського здоров'я МОЗ України спільного з ГО “Центр громадянського представництва “Життя”.

Експерти з громадського здоров’я розкажуть про ризики куріння кальяну для здоров’я та складові цієї інформаційної кампанії.

Під час прес-конференції будуть презентовані відео-ролики та друковані інформаційні матеріали.

Запрошені спікери:

                   Владислав Збанацький, заступник Генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України;

                   Отто Стойка, національний експерт з контролю над тютюном, головний лікар ЦЗ в м. Києві;

                   Зінаїда Холоднікова, мешканка квартири над кальян-баром;

                   Оксана Левицька, координаторка соціальної інформаційної кампанії, ГО “Життя”;

                   Віталій Вишняк, головний спеціаліст відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий медіа-центр.

Акредитація представників ЗМІ через форму: https://goo.gl/forms/S0XYpvw9qXyMjXX73

Завершення акредитації: до 18 години 4 листопада 2018 р.

Вхід представників ЗМІ можливий за наявності паспорта чи редакційного посвідчення.

Довідково

Закон № 2899-IV ««Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» забороняє куріння електронних сигарет, кальянів та інших тютюнових виробів у громадських та на робочих місцях, зокрема, у всіх приміщеннях закладів ресторанного господарства.

Куріння кальяну останніми роками поширилося серед населення України. Однією з причин є те, що багато споживачів не знають про реальну шкоду від куріння кальяну.

Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує, що куріння кальяну викликає численні негативні наслідки для здоров'я: дим кальянів, як і дим інших тютюнових виробів, містить токсичні речовини, які викликають рак легень та інші види раку, серцево-судинні, респіраторні та інші захворювання. Куріння кальяну у публічних місцях може призвести до зараження туберкульозом та іншими інфекційними захворюваннями.

Для контактної інформації:

Оксана Левицька, ГО «Життя», Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script , (097) 813 93 44


Зірки про куріння

Ані Лорак

співачка

Ані Лорак співачка «Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути... докладніше

Олексій Матіас

співак

Олексій Матіас співак «Я вважаю куріння слабкістю людини. Тобі постійно потрібно купувати сигарети, і думати про це. Це вже займає якусь частину у твоєму житті, і це ще негативно відбивається на твоєму... докладніше