Головна / Медіа-центр / Новини / ТЮТЮНОВА ЯЛИНКА ДЛЯ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

ТЮТЮНОВА ЯЛИНКА ДЛЯ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

]]>Печать]]> E-mail

05 грудня 2018

7 грудня 2018 р. о 11:00 біля Верховної Ради України тютюнові корпорації встановлять та «прикрасять» своєю продукцією ялинку на радість депутата в знак подяки за бездіяльність Парламенту у розгляді антитютюнових законопроектів.
___2.png

7 грудня 2018 р. об 11:00 біля Верховної Ради України тютюнові корпорації встановлять та «прикрасять» своєю продукцією ялинку на радість депутатам та, зокрема, на знак подяки Голові ВРУ Андрію Парубію за бездіяльність Парламенту у розгляді антитютюнових законопроектів.

Тютюнова ялинка символізуватиме можливості, якими користуються тютюнові компанії, щоб сигарети залишалися доступними та привабливими для дітей. Викладка сигарет, яка представлена у магазинах, супермаркетах, кіосках, та вільний продаж електронних сигарет дітям є тими маркетинговими інструментами, які допомагають тютюновим корпораціям залучати до куріння молодь та дітей замість курців, які померли або припинили куріння.

Більше про інструменти маркетингового впливу тютюнових корпорацій та тютюнових лобістів розкажуть запрошені спікери:

  • Отто Стойка, національний експерт з контролю над тютюном, головний лікар Київського міського центру здоров’я;
  • Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя»;
  • Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;
  • Дмитро Купира, представник ГО «Життя».

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Для контактної інформації: Дмитро Купира, координатор з адвокації ГО «Життя», (044) 234 93 20,  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .


Зірки про куріння

Ольга Фреймут

телеведуча

Ольга Фреймут телеведуча «Коли дивишся на людину, одразу бачиш, курить вона чи ні: зовсім інший тип шкіри, зуби, руки. Мені подобається, що за кордоном заборонили курити в приміщеннях. ... докладніше

Андрій Доманський

телеведучий

Андрій Доманський телеведучий «Я почав курити на першому курсі інституту. До двадцяти п'яти років я запустив себе сильно зовні і в плані здоров'я. Я зрозумів, що в мене росте син, і замість того, щоб... докладніше