Головна / Медіа-центр / Новини / ТЮТЮНОВА ЯЛИНКА ДЛЯ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

ТЮТЮНОВА ЯЛИНКА ДЛЯ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

]]>Печать]]> E-mail

05 грудня 2018

7 грудня 2018 р. о 11:00 біля Верховної Ради України тютюнові корпорації встановлять та «прикрасять» своєю продукцією ялинку на радість депутата в знак подяки за бездіяльність Парламенту у розгляді антитютюнових законопроектів.
___2.png

7 грудня 2018 р. об 11:00 біля Верховної Ради України тютюнові корпорації встановлять та «прикрасять» своєю продукцією ялинку на радість депутатам та, зокрема, на знак подяки Голові ВРУ Андрію Парубію за бездіяльність Парламенту у розгляді антитютюнових законопроектів.

Тютюнова ялинка символізуватиме можливості, якими користуються тютюнові компанії, щоб сигарети залишалися доступними та привабливими для дітей. Викладка сигарет, яка представлена у магазинах, супермаркетах, кіосках, та вільний продаж електронних сигарет дітям є тими маркетинговими інструментами, які допомагають тютюновим корпораціям залучати до куріння молодь та дітей замість курців, які померли або припинили куріння.

Більше про інструменти маркетингового впливу тютюнових корпорацій та тютюнових лобістів розкажуть запрошені спікери:

  • Отто Стойка, національний експерт з контролю над тютюном, головний лікар Київського міського центру здоров’я;
  • Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя»;
  • Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;
  • Дмитро Купира, представник ГО «Життя».

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Для контактної інформації: Дмитро Купира, координатор з адвокації ГО «Життя», (044) 234 93 20,  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .


Зірки про куріння

Григорій Чапкіс

заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів

Григорій Чапкіс заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів «Я хочу звернутися до всіх діячів мистецтва: менше пропагандуйте! Я можу зрозуміти кадр, у якому сигарети необхідні, - ну, солдати... докладніше

Марічка Падалко

телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе”

Марічка Падалко телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе” «Є проблема, що в громадських місцях починають обкурювати дітей. Наприклад, підлітки часто використовують дитячі майданчики як місце для перекуру.... докладніше