Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс: "Чи повернеться дитина курцем зі школи – презентація моніторингу реклами тютюну в Полтаві"

Анонс: "Чи повернеться дитина курцем зі школи – презентація моніторингу реклами тютюну в Полтаві"

]]>Печать]]> E-mail

06 грудня 2018

10 грудня 2018 р. о 12:30 в інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбудеться прес-конференція, під час якої презентують результати моніторингу реклами тютюну біля шкіл «Маленькі цілі тютюнових гігантів».
__1.png

10 грудня 2018 р. о 12:30 в інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбудеться прес-конференція, під час якої презентують результати моніторингу реклами тютюну біля шкіл «Маленькі цілі тютюнових гігантів». Моніторинг проходив за методологією школи громадського здоров'я університету Джона Гопкінса (США) у червні-липні 2018 р., в Полтаві та в інших 4-х обласних центрах України.

Результати моніторингу презентує ГО «Центр громадянського представництва «Життя» разом з представниками закладів охорони здоров’я та народними депутатами. Учасники також обговорять заходи, які необхідно реалізувати для захисту дітей та молоді від маніпулятивної реклами тютюну, яка є у магазинах, супермаркетах і кіосках.

З 2012 року Україна заборонила рекламу тютюнових виробів на будь-яких носіях окрім спеціалізованих сайтів. За останні роки тютюнова індустрія посилила використання інших маркетингових інструментів для залучення людей до куріння, попередити які покликані законопроекти №4030а та №2820.

Спікери:

Наталія Веселова, народний депутат України;

Костянтин Іщейкін, народний депутат Україи;

Юрій Бублик, народний депутат України;

Дмитро Купира, координатор адвокації ГО «Життя».

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 45, оф. 517.

Для довідки: Big Tobacco Tiny Targets, або Маленькі цілі тютюнових гігантів – глобальне дослідження маркетингу транснаціональних тютюнових компаній, спрямованого на дітей і підлітків, проводилося більш ніж в 24 країнах світу. Дослідження показало, що тютюнові компанії використовують схожі тактики у всьому світі: масова реклама, просування дешевих і навіть безкоштовних тютюнових виробів, розміщення продукції в найбільш помітних місцях в точках продажу, продаж сигарет у вуличних кіосках поруч зі школами. Тютюнові вироби, їхня реклама та назви брендів часто видно зі шкіл, тому дітям складно їх не помітити.

Попередня акредитація обов’язкова до 10 грудня 12:00 за посиланням: https://goo.gl/forms/TapdX2oVdWsh3HTD2

Для контактної інформації: Дмитро Купира, координатор адвокації ГО "Життя", 044 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script  


Зірки про куріння

Олег Скрипка

лідер гурту «ВВ»

Олег Скрипка лідер гурту «ВВ» «Наркотики – зло. Щодо алкоголю – то це, нажаль, частина сучасного суспільства. Головне – не мати залежності. Зазвичай я випиваю келих пива і почуваю себе класно. ... докладніше

Сашко Положинський

співак, лідер гурту „Тартак”

Сашко Положинський співак, лідер гурту „Тартак” «Коли я був значно молодшим, я часом тягнув сигарету, а то й чийсь недопалок. За компанію. Підпадаючи під вплив оточення, перебуваючи у полоні хибних уявлень...... докладніше