Головна / Медіа-центр / Новини / У Києві стартувала інформаційна кампанія про шкоду пасивного куріння

У Києві стартувала інформаційна кампанія про шкоду пасивного куріння

]]>Печать]]> E-mail

18 березня 2019

19-го березня о 13:00 з нагоди проведення в м. Києві інформаційної кампанії про шкоду пасивного куріння відбудеться прес-конференція в прес-центрі Київської міської державної адміністрації. Захід організовано за ініціативи ГО «Життя» спільно з Київською міською радою.
_3.png

 

Під час прес-конференції буде презентовано соціальну інформаційну антитютюнову кампанію, яка складається з відео, постерів та візуальних матеріалів у соціальних мережах. Експерти розкажуть про ризики для здоров’я дітей та дорослих від вторинного тютюнового диму, а також про вплив інформаційних кампаній на поведінку людей. 

  Запрошені спікери:

• Володимир Прокопів, заступник міського голови, секретар Київської міської ради;

• Андрій Скіпальський, директор директорату громадського здоров’я МОЗ;

• Федір Лапій, головний дитячий імунолог Департаменту охорони здоров`я м. Київ;

 Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя». 

 

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

 

Додаткова інформація: тютюновий дим у більшості людей викликає відразливі відчуття. Але він має не лише неприємний запах – у цьому димі містяться небезпечні токсини та канцерогени. Вторинний тютюновий дим серед дорослих людей викликає серйозні серцево-судинні та респіраторні захворювання, включаючи ішемічну хворобу серця і рак легенів. Серед дітей грудного віку він провокує раптову смерть. У вагітних жінок він призводить до народження дітей з низькою масою тіла. Вторинний тютюновий дим викликає понад 890 000 передчасних смертей у світі на рік.

 

Попередня акредитація обов’язкова до 12:00 19-го березня.

 

Для контактної інформації: Левицька Оксана, координатор проектів ГО «Життя», (097)813 93 44

Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script


Зірки про куріння

Олег Скрипка

лідер гурту «ВВ»

Олег Скрипка лідер гурту «ВВ» «Наркотики – зло. Щодо алкоголю – то це, нажаль, частина сучасного суспільства. Головне – не мати залежності. Зазвичай я випиваю келих пива і почуваю себе класно. ... докладніше

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий ICTV «Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся. Я палив з 13 до 25 років і... докладніше