Головна / Медіа-центр / Новини / Заборонити рекламу сигарет у магазинах – на порядку денному ВРУ

Заборонити рекламу сигарет у магазинах – на порядку денному ВРУ

]]>Печать]]> E-mail

13 травня 2019

14 травня о 9:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція народних депутатів, лікарів, представників ГО «Життя» та коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну”. Учасники закличуть парламентарів прийняти антитютюновий законопроект №4030а, який планують розглядати у першому читанні вперше за три роки.

first_reading.png

Законопроект пропонує прибрати сигаретні викладки із вітрин магазинів та посилити захист людей від пасивного куріння у громадських місцях.

31 травня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день без тютюну, тому було б символічно зустріти Україні цей день із новими перемогами у боротьбі за здоров’я людей.

Фахівці з контролю над тютюном наголошують, що тютюнокуріння є однією із основних причин виникнення серцево-судинних, легеневих та онкологічних захворювань, внаслідок чого помирає 85 тисяч людей щороку. Тому для збереження здоров’я українців, зокрема молодого покоління, важливо на державному рівні боротися з тютюновою епідемією.

  Запрошені спікери:

       Ганна Гопко, народний депутат України;

       Ольга Богомолець, народний депутат України;

       Олена Сотник, народний депутат України;

       Наталія Веселова, народний депутат України;

       Олег Мусій, народний депутат України;

       Павло Унгурян, народний депутат України;

       Остап Єднак, народний депутат України;

       Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;

       Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права.

Приєднуйтеся до нас у фейсбуці.

 Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5. 

 Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 

 

 


Зірки про куріння

Григорій Чапкіс

заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів

Григорій Чапкіс заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів «Я хочу звернутися до всіх діячів мистецтва: менше пропагандуйте! Я можу зрозуміти кадр, у якому сигарети необхідні, - ну, солдати... докладніше

Яна Клочкова

олімпійська чемпіонка з плавання

Яна Клочкова олімпійська чемпіонка з плавання «Хоча й кажуть, що куріння - це власний вибір кожної людини, я не погоджуюсь. Людина робить цей вибір абсолютно несвідомо, під впливом багатьох факторів з... докладніше