Головна / Медіа-центр / Новини / Заборонити рекламу сигарет у магазинах – на порядку денному ВРУ

Заборонити рекламу сигарет у магазинах – на порядку денному ВРУ

]]>Печать]]> E-mail

13 травня 2019

14 травня о 9:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція народних депутатів, лікарів, представників ГО «Життя» та коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну”. Учасники закличуть парламентарів прийняти антитютюновий законопроект №4030а, який планують розглядати у першому читанні вперше за три роки.

first_reading.png

Законопроект пропонує прибрати сигаретні викладки із вітрин магазинів та посилити захист людей від пасивного куріння у громадських місцях.

31 травня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день без тютюну, тому було б символічно зустріти Україні цей день із новими перемогами у боротьбі за здоров’я людей.

Фахівці з контролю над тютюном наголошують, що тютюнокуріння є однією із основних причин виникнення серцево-судинних, легеневих та онкологічних захворювань, внаслідок чого помирає 85 тисяч людей щороку. Тому для збереження здоров’я українців, зокрема молодого покоління, важливо на державному рівні боротися з тютюновою епідемією.

  Запрошені спікери:

       Ганна Гопко, народний депутат України;

       Ольга Богомолець, народний депутат України;

       Олена Сотник, народний депутат України;

       Наталія Веселова, народний депутат України;

       Олег Мусій, народний депутат України;

       Павло Унгурян, народний депутат України;

       Остап Єднак, народний депутат України;

       Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;

       Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права.

Приєднуйтеся до нас у фейсбуці.

 Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5. 

 Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 

 

 


Зірки про куріння

Світлана Лобода

співачка

Світлана Лобода співачка «Я не курю і відучую курити всю свою команду. У мене це успішно виходить. Я вважаю, що це дуже шкідливо для здоров'я. ... докладніше

Ігор Кондратюк

телеведучий, шоумен

Ігор Кондратюк телеведучий, шоумен «Я ніколи не палив і не мав такого бажання. Алкогольні напої я п’ю дуже рідко, не маю звички топити в них неприємності. Алкогольні напої я п’ю дуже рідко, не маю звички... докладніше