Головна / Медіа-центр / Новини / АНОНС ПРЕСБРИФІНГУ: Щоб новонароджені діти ніколи не почали курити – що хоче зробити парламент?

АНОНС ПРЕСБРИФІНГУ: Щоб новонароджені діти ніколи не почали курити – що хоче зробити парламент?

]]>Печать]]> E-mail

16 вересня 2019

19 вересня о 9:00 біля Верховної Ради розпочнеться брифінг народних депутатів, міжнародних експертів та громадськості щодо плану дій для нового парламенту в контексті попередження дитячого куріння. Експерти запропонують реалістичні законодавчі кроки, які допоможуть зробити так, щоб діти, народжені за час роботи дев’ятого скликання парламенту, та всі наступні покоління більше ніколи не почали курити.

press_briefing.jpg

 

Під час брифінгу учасники обговорять ключові напрямки зменшення привабливості та доступності тютюнових виробів задля профілактики неінфекційних захворювань та збільшення тривалості життя українців.

Спікери:

 

- Лада Булах, народний депутат України;
- Дмитро Чорний, народний депутат України;
- Володимир Крейденко, народний депутат України;
 - Наталія Король, національний фахівець з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні;
- Келлі Хеннінг, директор глобальних програм з охорони здоров’я Bloomberg Philanthropies;
- Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;
- Представник Міністерства охорони здоров’я України.

 

Адреса: м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, площа Конституції.

Для акредитації та додаткової інформації звертайтесь до Оксани Тотовицької, менеджера з комунікації ГО «Життя» +380632617405, oksana@center-life.org.

Довідково:

Поширеність куріння в Україні серед людей віком від 15 років становить 20%, тобто 7,2 мільйона осіб в Україні курить. Щороку від хвороб, спричинених курінням, в Україні помирає 85 тисяч осіб. Щороку українська економіка втрачає 3,2% ВВП через витрати на лікування та втрату працездатності внаслідок куріння. Україна зобов’язана виконувати Рамкову конвенцію ВООЗ із боротьби проти тютюну, яку ратифікувала ще у 2006 році та запровадити європейські правила контролю за тютюном та новими пристроями для куріння, відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС.

 

 


Зірки про куріння

Світлана Лобода

співачка

Світлана Лобода співачка «Я не курю і відучую курити всю свою команду. У мене це успішно виходить. Я вважаю, що це дуже шкідливо для здоров'я. ... докладніше

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) "Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше