Головна / Медіа-центр / Прес-релізи / В Україні продовжується антитютюнова рекламна кампанія «Відмовся від куріння сьогодні», мета якої - закликати українців кидати курити

В Україні продовжується антитютюнова рекламна кампанія «Відмовся від куріння сьогодні», мета якої - закликати українців кидати курити

]]>Печать]]> E-mail

12 липня 2011


Антиреклама демонструє наслідки куріння та має відлякувати людей від куріння. Слоган кампанії звучить так: «Куріння вбиває вас і ваших близьких. Відмовся від куріння сьогодні».

Ініціатором кампанії є Всесвітній фонд здоров'я легень. Адже 90% хворих на рак легень є курцями.

Рекламна кампанія проходить в усіх регіонах України. Вона включає сюжети на ТБ та радіо-ролики, зовнішню рекламу на вулицях, рекламу перед сеансами кіно в кінотеатрах, плакати в метро та іншому громадському транспорті, плакати в установах охорони здоров'я.

Підготовлені у Всесвітньому фонді здоров'я легень матеріали активно поширюються через центри здоров'я в Криму, Донецькій, Дніпропетровській, Вінницькій, Миколаївській та інших областях України.

В Києві ролики були передані для використання в якості соціальної реклами телекомпаніям ТРК «Київ» та КДТРК. 30 та 31 травня здійснено показів: по ТРК «Київ» - 18, КДТРК - 10, трансляцій по радіо «Голос Києва» - 4, радіо «Майдан» - 2.

З 1 липня в Києві розпочався другий етап кампанії, що включає в себе рекламу на зовнішніх носіях (30 сіті-лайтів), в метрополітені (1000 плакатів), а також рекламу на телеекранах всіх станцій метро.

Міжнародна практика показує, що найбільш ефективно діють сильні, реалістичні, часом жорсткі образи, що викликають сильні емоції і переживання, яскраво демонструють конкретну шкоду, яку куріння наносить здоров'ю. Матеріали для кампанії були розроблені в 2006 р в Нью-Йорку і успішно використані багатьма країнами світу. Ефективність використання цих матеріалів була також підтверджена результатами аналогічної кампанії в Росії в 2010 році.

В Україні кампанія Всесвітнього фонду здоров'я легень реалізується за підтримки: Міністерства охорони здоров'я України, Всесвітньої організації охорони здоров'я , Всесвітнього фонду здоров'я легень, Центру громадянського представництва «Життя» (http://www.center-life.org/), Агентства соціальної реклами.


Контактна особа:
Юлія Солоха,
Координатор медіа програм "Регіонального центру громадянського представництва "Життя"
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Тел.: 278 67 27
Моб.: 097 675 91 38


Зірки про куріння

Стас Шурінс

переможець третьої української «Фабрики зірок»

Стас Шурінс переможець третьої української «Фабрики зірок» «Сигарети в будь-якому випадку - це шкідливо. Перша реакція людини на дим - це кашель, адже легені не призначені для диму. Якщо скласти всі перекури,... докладніше

Ігор Кондратюк

телеведучий, шоумен

Ігор Кондратюк телеведучий, шоумен «Я ніколи не палив і не мав такого бажання. Алкогольні напої я п’ю дуже рідко, не маю звички топити в них неприємності. Алкогольні напої я п’ю дуже рідко, не маю звички... докладніше