Головна / Медіа-центр / Інтерв’ю / Бездимний ресторанний бізнес Туреччини: скорочення рівня захворювань та збільшення прибутків

Бездимний ресторанний бізнес Туреччини: скорочення рівня захворювань та збільшення прибутків

]]>Печать]]> E-mail

30 листопада 2012

Інтерв'ю турецького ресторатора стосовно закону, який забороняє куріння в кафе, барах, ресторанах.

Бездимний ресторанний бізнес Туреччини: скорочення рівня захворювань та збільшення прибутків


Україна стоїть на порозі зміни соціальної норми, коли любителям покурити доведеться виходити на вулицю з приміщень кафе, барів, ресторанів, нічних клубів та дискотек. Адже з 16 грудня 2012 р. в Україні набуває чинності закон, який забороняє куріння в усіх вище зазначених закладах. В рамках інформаційної кампанії стосовно нового закону у листопаді відбувся круглий стіл, під час якого ресторатори, офіціанти, представники органів влади та громадськість обговорили шляхи виконання антитютюнового закону щодо звільнення кафе, барів, ресторанів від тютюнового диму. У засіданні круглого столу взяв участь відомий ресторатор з Туреччини Ібрагім Хакан Арат. Куріння в Туреччині, в т.ч. в кафе, барах, ресторанах було заборонено ще у липні 2009 року. Тож ми поцікавилися досвідом турецького ресторатора.

Питання: Коли стало відомо про те, що в ресторанах забороняється курити, яка була реакція рестораторів та відвідувачів?

Відповідь: Звісно, прийняття і виконання закону не сталося одразу. Коли закон про повну заборону куріння набув чинності, була паніка, в тому числі і у рестораторів. Я не став винятком. Але зараз пройшло вже два роки. Звичайно, паніка зникла. Всі прийняли закон і повірили в нього. Ситуація зовсім змінилася.

Я почав свій ресторанний бізнес ще у 1993 р. Це франчайзинговий бізнес.

Як бізнесмен можу сказати, що цей закон мав деякий ефект на ресторанний бізнес, але я його підтримував з самого початку, навіть будучи курцем в перший рік дії цього закону. Я був переконаний, навіть якщо ти заробляєш гроші будучи власником бізнесу, не правильно труїти інших сигаретним димом. Це було особисто моє переконання, адже неправильно, коли людям доводиться наражатися на тютюновий дим в кафе, барах, ресторанах, де є активні курці.

Побічним ефектом після введення заборони на куріння в кафе, барах, ресторанах Туреччини стало зростання опалювальних зовнішніх приладів. Оскільки курити не можна всередині, опалювальні прибори встановлюють зовні.

У перші 60 днів дії закону близько 540 традиційних кав’ярень, які спеціалізувалися на каві та сигаретах закрилися. Перші півроку ресторани були на межі закриття бізнесу. В той же час більшість закладів ресторанного господарства почали відкриватися. Однією з причин закриття є загальна тенденція ресторанного бізнесу: 90% ресторанів та кафе закриваються в перший рік свого відкриття, не залежно від законодавчої бази.

Як власник бізнесу хочу сказати, що так, на початках ми втратили певні гроші, але ми багато виграли і наша країна виграла у тому, що ефект від охорони здоров'я був значно більшим ніж ефект, який ми мали до введення закону.

Питання: Чи відбувається порушення закону? Якщо так, то в яких ситуаціях?

Відповідь: З того, що я бачу, живучи в Стамбулі: більше 90% закладів ресторанної індустрії виконують закон. Звичайно, є люди, які порушують закон, але їх незначна кількість

Питання: Що найважливіше отримали люди від цього закону, крім здоров’я? Яка ще помітна користь від закону?

Відповідь: Здоров’я – це очевидно. Крім того, чисте навколишнє середовище (чисте повітря), а також смакові ефекти: зараз, без тютюнового диму, їжа набагато смачніша. Це дуже значний ефект, який зараз відчувається. Також сім’ї, які мають дітей, раніше не приходили до ресторанів. А тепер вони приходять до ресторанів частіше і беруть з собою дітей.

Питання: Як люди поводяться, коли їм доводиться вийти покурити на вулиці?

Відповідь: Як і в будь-якій ситуації з поганою звичкою, люди шукають компанії. Тому зазвичай, якщо людина хоче покурити, вона пропонує комусь, хто сидить за тим же столиком, скласти їй компанію і вони спілкуються на вулиці.

Питання: Туреччина сприймається як Східна країна, де є схильність до солодкого життя. Все ж вам вдалося побороти куріння в ресторанах і домогтися того, щоб люди виконували цей закон. Що було найголовнішим для того, щоб турецьке суспільство прийняло цей закон?

Відповідь: Я думаю, що це ще в процесі. Ще не всі 100% сприйняли цей закон. Це приходить з часом. В нас багато людей курять, серед них є і відомі люди. В нас високий рівень поширеності куріння навіть порівняно з європейськими країнами. Але ефект для здоров’я є найголовнішим аргументом, який з часом призведе до повного прийняття цієї норми законодавства.

Питання: Як туристи з європейських країн ставляться до того, що куріння в ресторанах Туреччини заборонено?

Відповідь: Ми приймаємо багато туристів з Європи та США, де такі норми вже було введено, або рівень сприйняття цієї норми є високим. До введення цієї норми багато туристів скаржилися на те, що в ресторані немає місць для некурців, що їм з дітьми не можна там бути. З точки зору туристичної індустрії це дуже позитивна норма. Варто створити місця для куріння, аби нівелювати напругу серед курців

Переконаний, що Україна може справитися з цією проблемою і можливо краще ніж деякі європейські країни. Спочатку можливо це буде боляче, але люди звикнуть до цього і не курити в кафе, барах, ресторанах стане нормою.

Туреччина без тютюнового диму у цифрах

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кількість госпіталізацій у відділеннях швидкої допомоги 10 лікарень Стамбула в період січень-травень 2010 року порівняно з січнем-травнем 2009 року (заборона куріння в усіх громадських місцях включаючи бари та ресторани, набула чинності з 1 липня 2009 року) скоротилася: від гострих респіраторних захворювань - на 61%, алергічного риніту - на 59%, інфаркту міокарда - на 34%, пневмонії - на 33%, хронічних захворювань легенів - на 21%, гострих бронхітів - на 19%.

Голова парламентської Комісії з охорони здоров'я Cevdet Erdöl, один з тих, хто сприяв прийняттю закону в Туреччині, повідомив агентству Anatolia News, що закон більше не викликає обговорення збитків для підприємств і був дуже успішно реалізований.

"У цей період, всупереч поширеній думці, кількість підприємств - у тому числі кафе і кав'ярень - збільшилася. Наприклад, за даними Міністерства індустрії і торгівлі, 7956 кав'ярень закрилися у 2010 році, в той же час 15739 було відкрито", - повідомив Erdöl.

Він нагадав, що закон, прийнятий у липні 2009 року, забороняє куріння в закритих приміщеннях громадських будинків, у всіх закладах освіти, охорони здоров'я, комерційних, соціальних, культурних та спортивних споруд, а також в таксі і громадському транспорті та інших громадських будинках - в тому числі у ресторанах, кафе, кав'ярнях та барах.

"Оскільки закон був введений в дію в 2009 році, споживання сигарет скоротилося на 15% та продовжує падати і в 2011 році", - зазначив Erdöl. Заборона куріння, за словами Erdöl, також сприяла зниженню кількості спричинених курінням хвороб. Він зазначив, що з 2009 року кількість пацієнтів, які звернулися в екстренні служби за допомогою, від серцевого нападу знизилася на 30%, а тих, хто страждає астмою - на 20% .

На сайті євро монітор, який відстежує дані в різних видах індустрії, зазначається, що товарообіг турецьких рестораторів за 2011 р. зріс на 12 %.

 

Джерело: інформ-агенство "Інтерфакс-Україна"


Зірки про куріння

Ані Лорак

співачка

Ані Лорак співачка «Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути... докладніше

Віталій Козловський

співак

Віталій Козловський співак «З самого дитинства я вкрай негативно ставлюся до куріння. Мабуть тому, що батько постійно курив. У будинку постійно стояв сморід від сигарет. Зрештою, саме тоді, в дитинстві,... докладніше