Головна / Медіа-центр / Інтерв’ю / «1+1» проводить для співробітників семінари з відмови від куріння

«1+1» проводить для співробітників семінари з відмови від куріння

]]>Печать]]> E-mail

13 грудня 2013

paveletskaya150x200.jpg

Після першого такого семінару п’ятеро працівників медіахолдингу розпрощалися зі шкідливою звичкою. Про ідею проведення семінару і те, як його сприйняв колектив, ми поговорили зі Світланою Павелецькою, піар-директором групи «1+1 медіа.

Кому належить ідея семінару по відмові від куріння і що спонукало до такого кроку?

Ця ініціатива реалізована в рамках стратегії групи з соціальної відповідальності . Один із напрямків, за яким ми працюємо – здоровий спосіб життя, тож ідея цілком логічна. Крім боротьби з курінням ми надаємо співробітникам можливість консультацій з дієтологами, ведемо рубрики по здоровому харчуванню в корпоративному дайджесті, проводимо гарячі лінії з фітнес-тренерами.

Як багато людей у вашому колективі курить?

Курить досить багато людей. В нашій роботі багато стресу, і для багатьох куріння – спроба з цим стресом боротися.

Як на пропозицію провести семінар відреагував колектив?

З ентузіазмом. Набирали групу на десять осіб і вона заповнилася дуже швидко. Не всі охочі змогли потрапити на перший семінар. Будемо проводити ще.

Чи правда, що «1+1» лиш частково оплачував співробітникам вартість участі у тренінгу і люди самостійно мали доплатити ще 500 гривень?

Дійсно, група «1+1 медіа» взяла на себе більшу частину вартості тренінгу – 2/3, а 1/3 у розмірі п’ятисот гривень співробітники оплачували самостійно. Відповідно до методики Аллена Карра, фактором успішної відмови від куріння є особиста зацікавленість учасника, зокрема, підтверджена і фінансово. Ефективність семінарів, на яких люди інвестують у власне здоров'я повну суму, наближається до 90%. І навпаки, семінар малоефективний, якщо людина за нього нічого не платить.

Семінар минув. Які результати? Чи хтось з учасників таки кинув курити?

Після першого семінару відразу перестало курити 50% групи, тобто 5 осіб. Решті кинути з першого разу не вдалося, тому вони записалися на повторний короткий семінар, який буде проводиться для них безкоштовно.

Як і чим роботодавець може простимулювати своїх співробітників відмовитися від куріння?

Пояснити, чому курити шкідливо і надати можливості знімати стрес іншими способами. Саме тому в офісі ми встановили ігрові зони, де можна пограти у настільний футбол, побоксувати або розслабитися у масажному кріслі.

Як ви особисто ставитеся до антитютюнових ініціатив, впроваджених минулого року в Україні: заборони реклами сигарет і куріння у громадських місцях?

Я сама не курю, тому ставлюся добре.

http://mf.mediasapiens.ua/material/25813


Зірки про куріння

Анфіса Чехова: Від цигаркового диму починає паморочитися в голові.

телеведуча

Анфіса Чехова телеведуча Тому що особисто я приходжу в ресторан, щоб поїсти, отримати задоволення від приготовленої страви. І не хочу згодом «пахнути», як попільничка. ... докладніше

Ані Лорак

співачка

Ані Лорак співачка «Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути... докладніше