Головна / Медіа-центр / Новини / МЕДІЙНА ПОДЯКА ТЮТЮНОВИХ КОМПАНІЙ ВЕРХОВНІЙ РАДІ

МЕДІЙНА ПОДЯКА ТЮТЮНОВИХ КОМПАНІЙ ВЕРХОВНІЙ РАДІ

]]>Печать]]> E-mail

02 вересня 2014

Уряд пропонував суттєво підвищити акцизи на тютюнові вироби, однак Верховна Рада зробила інакше – підняла їх лише на 5%. Тому з 1 вересня сигарети подорожчали лише на 20-25 копійок.

Тютюнові компанії таке рішення парламентарів схвалили – у день голосування у низці ЗМІ з’явилися однотипні новини, в яких представники індустрії розхвалювали депутатів за «зваженість». А напередодні голосування у тих же ЗМІ вийшли не менш однотипні повідомлення з коментарями експертів, які намагалися спекулювати на темі війни, біженців, пенсіонерів і красномовно змальовували «жахи», що настануть, якщо раптом Верховна Рада таки ухвалить урядовий законопроект.

 

Це перша настільки потужна медійна активність тютюнових компаній опісля тривалого затишшя. Після того, як індустрія програла війну за впровадження законів про заборону реклами та куріння у громадських місцях, свою присутність у ЗМІ вона зменшила. І от раптовий сплеск наприкінці липня.

 

Детальний моніторинг "Телекритики" - за посиланням:

http://mf.mediasapiens.ua/material/34217

 


Зірки про куріння

Інна Цимбалюк

«Міс Україна-Всесвіт 2006», ведуча популярного шоу «Танцюю для тебе»

Інна Цимбалюк «Міс Україна-Всесвіт 2006», ведуча шоу «Танцюю для тебе» «Я би просто побажала, щоб люди уявляли, що саме відбувається з їхніми тілами, коли вони курять або напиваються. Треба просто почитати... докладніше

Ані Лорак

співачка

Ані Лорак співачка «Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути... докладніше