Головна / Медіа-центр / Новини / АНОНС: «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ В КОНТРОЛІ НАД ТЮТЮНОМ: ЕКСПЕРТИ ВИМАГАЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ НОВІ ПРАВИЛА МАРКУВАННЯ СИГАРЕТНИХ УПАКОВОК»

АНОНС: «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ В КОНТРОЛІ НАД ТЮТЮНОМ: ЕКСПЕРТИ ВИМАГАЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ НОВІ ПРАВИЛА МАРКУВАННЯ СИГАРЕТНИХ УПАКОВОК»

]]>Печать]]> E-mail

09 жовтня 2014

10 жовтня 2014 року відбудеться прес-конференція Центру громадянського представництва «Життя» та Центру контролю над тютюном, присвячена необхідності запровадження нових вимог до маркування упаковок із сигаретами, які слугуватимуть  більш ефективний способом попередження про шкоду від вживання тютюну.

Експерти з контролю над тютюном закличуть владу здійснити ротацію ілюстрацій на більш «страшні» та більші картинки та почати імплементацію Директиви ЄС 2014/40/EU, яка, крім іншого, передбачає збільшення розміру попередження до 65% передньої та задньої сторін сигаретної пачки, а також нанесення на 50% площі бокових сторін текстового попередження.

Організатори представлять 2-х метровий макет «європейської» сигаретної пачки, оформлений відповідно до вимог зазначеної директиви ЄС та представлять найдієвіші зображення з арсеналу міжнародної практики маркування тютюнових пачок. 

Прес-конференція відбудеться у п’ятницю, 10 жовтня, об 11.30 в інформаційному  агентстві  УНІАН за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4.

До участі у прес-конференції запрошені: 

  • Костянтин Красовський, керівник відділу контролю за тютюном Інституту стратегічних досліджень МОЗ України;
  • Алла Григоренко, начальник відділу громадського здоров’я МОЗ України;
  • Андрій Скіпальський, голова Центру громадянського представництва «Життя», керівник Центру контролю над тютюном;
  • Наталія Король, керівник відділу боротьби із неінфекційними захворюваннями Бюро ВООЗ в Україні;
  • Марія Голуб, експерт з євроінтеграції. 


Контактна особа:

Анна Постовойтова

Асистент проекту

Центру громадянського представництва «Життя»

Центру контролю над тютюном

095-3979450, (044) 279 68 83, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script


Зірки про куріння

Ані Лорак

співачка

Ані Лорак співачка «Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути... докладніше

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) «Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше