Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс експертного обговорення: «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»

Анонс експертного обговорення: «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»

]]>Печать]]> E-mail

22 грудня 2014

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) та Український центр контролю над тютюном (УЦКТ) проводить презентацію та обговорення дослідження «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»,
виконаного Міжнародним центром перспективних досліджень актуальних проблем оподаткування тютюнових виробів у контексті євроінтеграції та підготовки проекту Державного бюджету України на 2015 рік. 

Захід відбудеться у понеділок, 22 грудня, 2014 року з 15:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 14, офіс 10. 

Експерти та економісти МЦПД представлять 1) аналіз стану державної акцизної політики щодо оподаткування тютюнових виробів; 2) аналіз основних положень Угоди про Асоціацію з ЄС стосовно ставок акцизів на тютюнові виробі, та огляд ринку тютюнових виробів у 2012-2014 рр., 3) аналізу соціально-політичних передумов та міжнародного досвіду підняття акцизних ставок на тютюнові вироби, 4) сценарні прогнози зміни акцизних ставок на тютюнові вироби та їхні економічні наслідків засобами економетричного моделювання.


Зірки про куріння

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) "Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше

Григорій Чапкіс

заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів

Григорій Чапкіс заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів «Я хочу звернутися до всіх діячів мистецтва: менше пропагандуйте! Я можу зрозуміти кадр, у якому сигарети необхідні, - ну, солдати... докладніше