Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс експертного обговорення: «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»

Анонс експертного обговорення: «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»

]]>Печать]]> E-mail

22 грудня 2014

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) та Український центр контролю над тютюном (УЦКТ) проводить презентацію та обговорення дослідження «Вплив зміни акцизних ставок на тютюнові вироби на деякі економічні та соціальні показники в контексті Угоди про Асоціацію з ЄС»,
виконаного Міжнародним центром перспективних досліджень актуальних проблем оподаткування тютюнових виробів у контексті євроінтеграції та підготовки проекту Державного бюджету України на 2015 рік. 

Захід відбудеться у понеділок, 22 грудня, 2014 року з 15:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 14, офіс 10. 

Експерти та економісти МЦПД представлять 1) аналіз стану державної акцизної політики щодо оподаткування тютюнових виробів; 2) аналіз основних положень Угоди про Асоціацію з ЄС стосовно ставок акцизів на тютюнові виробі, та огляд ринку тютюнових виробів у 2012-2014 рр., 3) аналізу соціально-політичних передумов та міжнародного досвіду підняття акцизних ставок на тютюнові вироби, 4) сценарні прогнози зміни акцизних ставок на тютюнові вироби та їхні економічні наслідків засобами економетричного моделювання.


Зірки про куріння

Владислав Яма

танцюрист, хореограф

Владислав Яма танцюрист, хореограф «У моєму випадку все дуже просто. Я ставлю собі питання: навіщо? Допустимо, лежить переді мною пачка сигарет. Можна взяти, викурити, – пробував же колись в дитинстві.... докладніше

Валерій Сараула

телеведучий

Валерій Сараула телеведучий «У дитинстві я теж пробував курити, але батьки одного разу помітили попіл і влаштували мені розборки. Я перестав і більше вже не курив. До речі, думаю, що батьки мають серйозно...... докладніше