Головна / Медіа-центр / Відеоматеріали / Стандартизовані пачки сигарет

Стандартизовані пачки сигарет

]]>Печать]]> E-mail

05 березня 2015

ITC Project  випустили нове відео про стандартизовані пачки сигарет. У 10-хвилинному відео детально описується, що упаковка тютюнових виробів сьогодні відіграє важливу роль в рекламі і маркетинзі. Законодавчі норми, які запроваджують однотипні пачки сигарет обмежуєють можливість тютюнової індустрії зробити свою продукцію привабливою, оскільки на таких однотипних упаковках має бути відсутнім бренднування, лотипи, фірмові кольори.

За законодавством, яке врегульовує правила дизайну стадатризованих пачок, передбачається, що всі сигаретні упаковки мають бути однотонного сіруватого кольору, стандартного розміру та містити попереджувальні зображення про шкоду куріння. 

Нагадаємо, що стандартизовані пачки сигарет вже запроваджені в Австралі  (2012 р.) та Ірландії (2015 р.). Планується ухвалення подібного законодавста у Великій Британії найближчим часом.

Результати дослідження, яке провели в Австралії і Великої Британії, свідчать про те, що стандартні пачки зменшують тягу закурити у тих, хто вже є курцем, і не приваблюють тих, хто тільки збирається спробувати це зробити.


Зірки про куріння

Гайтана

співачка

Гайтана співачка «Мені здається, по жінці одразу видно, який спосіб життя вона веде: хто стежить за собою, займається спортом, а хто зловживає алкоголем, курить, не висипається. ... докладніше

Стас Шурінс

переможець третьої української «Фабрики зірок»

Стас Шурінс переможець третьої української «Фабрики зірок» «Сигарети в будь-якому випадку - це шкідливо. Перша реакція людини на дим - це кашель, адже легені не призначені для диму. Якщо скласти всі перекури,... докладніше