Головна / Медіа-центр / Новини / Прес-анонс: "Те, про що не говорять міністру Абромавічусу: Україна – міжнародний лобіст тютюнової індустрії в СОТ і офіційно сперечається з Австралією та Молдовою"

Прес-анонс: "Те, про що не говорять міністру Абромавічусу: Україна – міжнародний лобіст тютюнової індустрії в СОТ і офіційно сперечається з Австралією та Молдовою"

]]>Печать]]> E-mail

11 березня 2015

12 березня, о 10:00,  запрошуємо Вас на прес-сніданок, під час якого експерти, представники громадськості та іноземні гості розкажуть про участь урядовців від України в лобіюванні комерційних інтересів тютюнової індустрії у Світовій організації торгівлі (СОТ) та інші випадки міжнародного лобізу.

 Ви дізнаєтесь неймовірну історію про те, як Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом із Гондурасом, Домініканською Республікою, Кубою й Індонезією бореться проти впровадженої в Австралії так званої стандартизованої упаковки сигарет, на якій відсутні фірмовий дизайн та логотипи тютюнових компаній.

Також буде оприлюднена інформація про намагання українських чиновників зупинити антитютюнове законодавство сусідньої Молдови, яка намагається впровадити збільшення площі малюнків-попереджень на сигаретних пачках відповідно до директиви ЄС.

Захід відбудеться у кнайп-клубі «Купідон» за адресою: вул. Пушкінська, 1-3/5 (на розі вул. Пушкінська і вул. Прорізна, 5 хв. від м. Театральна або від м. Хрещатик).

У прес-ланчі візьмуть участь:

·         Геннадій Туркану, Centre for Health Policies and Studies (Молдова);

·         Ганна Гопко, народний депутат України, голова Комітету ВРУ у закордонних справах;

·         Представник посольства Австралії;

·         Андрій Скіпальський, керівник ГО «Життя», експерт Альянсу із виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну;

·         Костянтин Красовський, завідувач відділу контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України;

·         Петро Король, юрист ГО «Інститут Медіа Права», проект «Київ без тютюнового диму».

 

Обов’язкова попередня акредитація до 11 березня 17:00

 Оксана Тотовицька

координатор медіа-програм

Центру громадянського представництва «Життя»

(063)261 74 05, (044) 279 68 83

Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script


Зірки про куріння

Валерій Сараула

телеведучий

Валерій Сараула телеведучий «У дитинстві я теж пробував курити, але батьки одного разу помітили попіл і влаштували мені розборки. Я перестав і більше вже не курив. До речі, думаю, що батьки мають серйозно...... докладніше

Марічка Падалко

телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе”

Марічка Падалко телеведуча, учасниця шоу „Танцюю для тебе” «Є проблема, що в громадських місцях починають обкурювати дітей. Наприклад, підлітки часто використовують дитячі майданчики як місце для перекуру.... докладніше