Головна / Медіа-центр / Новини / АНОНС: "БІЛИЧАНСЬКИЙ ЛІС: ЩО ЗРОБЛЕНО ЗА РІК ДЛЯ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ?"

АНОНС: "БІЛИЧАНСЬКИЙ ЛІС: ЩО ЗРОБЛЕНО ЗА РІК ДЛЯ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ?"

]]>Печать]]> E-mail

06 травня 2015

У четвер, 7 травня о 12:00 у прес-центрі «Укрінформ» відбудеться прес-конференція активістів, екологів та представників влади, які обговорять проблеми та перспективи створення природоохоронної зони на території Біличанського лісу. 

Рік тому одним із перших кроків оновленої влади після Революції Гідності став Указ Президента України № 446/2014 від 1 травня 2014 р "Про зміну меж національного природного парку "Голосіївський", яким надано високого природоохоронного статусу Біличанському лісу з територією 6462,62 гектарів. Із 2007 р. екологи, міжнародні екологічні організації, громада Києва та околиць зверталися до керівництва країни з вимогами зберегти Біличанський ліс. Цей крок став справжньою перемогою громадянського суспільства над корупціонерами, які намагалися роздати у приватну власність тисячі гектарів лісу у західному передмісті Києва та реалізувати найбільшу земельну аферу з дерибану лісового фонду.

Учасники прес-конференції представлять проблеми створення нацпарку, покажуть журналістам факти незаконних вирубок та ризики поновлення спроб привласнення земель лісового фонду. Представники влади відзвітуються про роботу зі збереження лісу та представлять кошторис витрат, потрібних для проведення всіх необхідних робіт зі встановлення нових меж нацпарку. 

Адреса проведення прес-конференції: вул. Б. Хмельницького 8/16, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», перший поверх.

До участі запрошені:

 

  • Ігор Шевченко, Міністр екології України;
  • Борис Дробот, директор НПП «Голосіївський»;  
  • Керівництво Київської міської ради;
  • Вероніка Агєєва, голова громадського комітету збереження Біличанського лісу;
  • Ірина Федорів, депутат селищної ради смт. Коцюбинське;
  • Олексій Валилюк, заступник голови Національного екологічного центру України;
  • Андрій Скіпальський, керівник Центру громадянського представництва «Життя». 

 


Зірки про куріння

Валерій Сараула

телеведучий

Валерій Сараула телеведучий «У дитинстві я теж пробував курити, але батьки одного разу помітили попіл і влаштували мені розборки. Я перестав і більше вже не курив. До речі, думаю, що батьки мають серйозно...... докладніше

Андрій Доманський

телеведучий

Андрій Доманський телеведучий «Я почав курити на першому курсі інституту. До двадцяти п'яти років я запустив себе сильно зовні і в плані здоров'я. Я зрозумів, що в мене росте син, і замість того, щоб... докладніше