Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс: "Громадськість вимагає припинити лобіювати інтереси тютюнових корпорацій та вийти із судової суперечки проти Австралії!"

Анонс: "Громадськість вимагає припинити лобіювати інтереси тютюнових корпорацій та вийти із судової суперечки проти Австралії!"

]]>Печать]]> E-mail

19 травня 2015

20 травня громадські активісти проведуть акцію перед Кабінетом Міністрів України, закликаючи Міністерство економічного розвитку і торгівлі припинити практику тютюнового лобізму в Уряді та відкликати позов до Австралії щодо запровадження у країні стандартизованої упаковки сигарет.

Акція розпочнеться о 10.00 перед будівлею Кабінету Міністрів України (вул. М. Грушевського, 12/2).

Громадські активісти під Кабміном встановлять інсталяцію двохметрових сигаретних пачок австралійського дизайну з вражаючими графічними попередженнями про наслідки куріння.  Таке стандартизоване маркування упаковок сигарет у Австралії діє з 2012 року, що значно посприяло зменшенню поширеності куріння до найнижчих у світі показників.

Саме через ці пачки Україна через посередництво тютюнових лобістів в Мінекономрозвитку розпочала абсурдну суперечку в СОТ проти Австралії. Однак наша держава не торгує тютюновими виробами з Австралією. Це свідчить про те, що урядовці відстоюють тільки інтереси тютюнових компаній за державні кошти на глобальному рівні. Учасники розкажуть, хто з урядовців захищає тютюнові корпорації та звернуться безпосередньо до міністра Айвараса Абромавічуса із закликом вийти із ганебної суперечки.

austr.jpg


Зірки про куріння

Лілія Ребрик

телеведуча

Лілія Ребрик телеведуча «Я ніколи не курила. У театральному інституті в моєму першому етюді я мала курити. І ось на генеральній репетиції мій керівник кричить: «Ну давай, починай курити!». ... докладніше

Інна Цимбалюк

«Міс Україна-Всесвіт 2006», ведуча популярного шоу «Танцюю для тебе»

Інна Цимбалюк «Міс Україна-Всесвіт 2006», ведуча шоу «Танцюю для тебе» «Я би просто побажала, щоб люди уявляли, що саме відбувається з їхніми тілами, коли вони курять або напиваються. Треба просто почитати... докладніше