Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс: "Громадськість вимагає припинити лобіювати інтереси тютюнових корпорацій та вийти із судової суперечки проти Австралії!"

Анонс: "Громадськість вимагає припинити лобіювати інтереси тютюнових корпорацій та вийти із судової суперечки проти Австралії!"

]]>Печать]]> E-mail

19 травня 2015

20 травня громадські активісти проведуть акцію перед Кабінетом Міністрів України, закликаючи Міністерство економічного розвитку і торгівлі припинити практику тютюнового лобізму в Уряді та відкликати позов до Австралії щодо запровадження у країні стандартизованої упаковки сигарет.

Акція розпочнеться о 10.00 перед будівлею Кабінету Міністрів України (вул. М. Грушевського, 12/2).

Громадські активісти під Кабміном встановлять інсталяцію двохметрових сигаретних пачок австралійського дизайну з вражаючими графічними попередженнями про наслідки куріння.  Таке стандартизоване маркування упаковок сигарет у Австралії діє з 2012 року, що значно посприяло зменшенню поширеності куріння до найнижчих у світі показників.

Саме через ці пачки Україна через посередництво тютюнових лобістів в Мінекономрозвитку розпочала абсурдну суперечку в СОТ проти Австралії. Однак наша держава не торгує тютюновими виробами з Австралією. Це свідчить про те, що урядовці відстоюють тільки інтереси тютюнових компаній за державні кошти на глобальному рівні. Учасники розкажуть, хто з урядовців захищає тютюнові корпорації та звернуться безпосередньо до міністра Айвараса Абромавічуса із закликом вийти із ганебної суперечки.

austr.jpg


Зірки про куріння

Гайтана

співачка

Гайтана співачка «Мені здається, по жінці одразу видно, який спосіб життя вона веде: хто стежить за собою, займається спортом, а хто зловживає алкоголем, курить, не висипається. ... докладніше

Ані Лорак

співачка

Ані Лорак співачка «Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути... докладніше