Головна / Медіа-центр / Новини / Як споживачам захистити свої права, якщо уряд продовжить мораторій на перевірки бізнесу?

Як споживачам захистити свої права, якщо уряд продовжить мораторій на перевірки бізнесу?

]]>Печать]]> E-mail

24 червня 2015

У четвер, 25 червня, об 11:30 відбудеться прес-конференція, під час якої громадськість, експерти та представники влади розкажуть про небезпеку урядової ініціативи щодо продовження мораторію на перевірки бізнесу до кінця 2016 року та запропонують власне бачення вирішення проблеми.

У вівторок 23 червня, міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус у Твітері заявив про те, що планує у середу 24 червня запропонувати Кабінету міністрів продовжити мораторій на перевірки бізнесу до кінця 2016 року. З інфографіки щодо відповідного законопроекту, яку представив пан Міністр на своїй сторінці у соцмережі видно, що пропонована законодавча ініціатива мало чим відрізняється від норм, що діють досі.

В умовах відсутності державного контролю за якістю товарів та послуг, вже майже рік українці залишаються беззахисними, не маючи законних можливостей захистити свої споживчі права. Діючий закон унеможливлює проведення перевірок бізнесу навіть, коли споживачі звертаються зі скаргами та надають докази неякісних товарів або послуг до органів захисту прав споживачів.

Представники споживчих організацій, Реанімаційного Пакету Реформ та депутати розкажуть про ризики урядової ініціативи та її наслідки, про те, кому насправді вигідно продовження мораторію, та представлять альтернативну законодавчу ініціативу, яка дозволить уникнути порушень споживчих прав та захистить українських громадян.  

Прес-конференція  відбудеться за адресою: вул. Шовковична, 8\20, прес-зал Главкому.

consumer.jpg


Зірки про куріння

Святослав Вакарчук

лідер гурту «Океан Ельзи»

Святослав Вакарчук лідер гурту «Океан Ельзи» «Так сталося, що мене ця шкідлива звичка оминула. І коли мої друзі-курці мене запитують: «Ти що, ніколи не курив?», а я відповідаю: «Ні», вони кажуть: «Молодець!... докладніше

Стас Шурінс

переможець третьої української «Фабрики зірок»

Стас Шурінс переможець третьої української «Фабрики зірок» «Сигарети в будь-якому випадку - це шкідливо. Перша реакція людини на дим - це кашель, адже легені не призначені для диму. Якщо скласти всі перекури,... докладніше