Головна / Медіа-центр / Новини / Центр горомадянського представництва "Життя" відкриває дві вакансі

Центр горомадянського представництва "Життя" відкриває дві вакансі

]]>Печать]]> E-mail

21 липня 2015

"Життя" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.
were-hiring_t580.jpg

Громадська організація «Центр громадянського представництва «Життя», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: асистент проекту/координатор національного проекту з контролю над тютюном «Україна без тютюнового диму».  

Деталі вакансії за посиланням.

Також оголошується конкурс на посаду координатора(ки) проекту «Підтримка адаптації стратегії ВООЗ з припинення куріння та моніторинг імплементації Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну» у рамках проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) «Неінфекційні захворювання: попередження та контроль в Україні».

Деталі вакансії за посиланням.

Нові члени команди стануть частиною ГО «Життя», ключового партнера фонду Bloomberg Philanthropies, Campaign for Tobacco Free Kids, що вже понад 7 років працює у сфері контролю над тютюном в Україні та реалізує системні зміни через удосконалення та імплементацію антитютюнового законодавства та інших ініціатив із адвокації. 

Про громадську організацію "Життя"

Місія: працюємо задля зростання тривалості життя,  зменшення поширеності куріння та зниження смертності від хвороб, пов’язаних з курінням.

Ключовою компетенцією «Життя» є адвокація –  дії та ініціативи, спрямовані на здійснення системних змін.

В 2009-2014 ми змінили політику в контролі над тютюном та змінили громадську думку щодо куріння шляхом:

•   підтримки законодавчих змін;

•   організації співпраці партнерів, експертів та політиків;

•   координації Національної коаліції;

•   проведення кампаній з медіа-адвокації;

•   лобіювання та публічних заходів;

•   консолідації та обробки аналітики й наукових даних;

•   проведення кампаній з імплементації законів.

Центр «Життя» є членом та партнером провідних організацій у світі у сфері боротьби з неінфекційними хворобами:  European Network for Smoking and Tobacco Prevention, Framework Convention Alliance for Tobacco Control, Smoke Free Partnership, Network for Accountability of the Tobacco Transnationals, World Health Organization, World Lung Foundation, World Heart Federation.

 


Зірки про куріння

Стас Шурінс

переможець третьої української «Фабрики зірок»

Стас Шурінс переможець третьої української «Фабрики зірок» «Сигарети в будь-якому випадку - це шкідливо. Перша реакція людини на дим - це кашель, адже легені не призначені для диму. Якщо скласти всі перекури,... докладніше

Григорій Чапкіс

заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів

Григорій Чапкіс заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів «Я хочу звернутися до всіх діячів мистецтва: менше пропагандуйте! Я можу зрозуміти кадр, у якому сигарети необхідні, - ну, солдати... докладніше