Головна / Медіа-центр / Новини / Голова Держпродспоживслужби заявив про готовність активної співпраці із громадськістю

Голова Держпродспоживслужби заявив про готовність активної співпраці із громадськістю

]]>Печать]]> E-mail

14 вересня 2015

Відбулась зустріч громадськості з головою Держпродспоживслужби.

10-го вересня 2015 року у приміщенні ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» відбулась зустріч громадськості , котра працює у сфері захисту прав споживачів, із очільником Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергієм Глущенком.

Під час спілкування обговорили можливості співпраці зацікавлених представників громадянського суспільства з новою службою, перспективи створення громадської ради при Держпродспоживслужбі а також нові підходи контролюючого органу до ефективного захисту прав споживачів, що є запорукою здорового функціонування ринкової економіки.

Найбільше учасників зустрічі цікавило, коли контролюючий орган, очолюваний С. Глущенком, приступить до виконання своїх обов’язків. Конкретні часові межі не були озвучені, проте держслужбовець зазначив, що Держпродспоживслужба запрацює тоді, коли набереться принаймні третина персоналу.

С. Глущенко заявив про свою відкритість та готовність до продуктивної і взаємної співпраці із громадськістю задля створення потужного органу, пріоритетом для якого стане захист споживчих права, гарантованих Конституцією.

Від функціонування Держпродспоживслужби залежить і контроль за виконанням антитютюнового законодавства, зокрема, що  стосується заборони куріння в закладах ресторанного господарства.

Презнтація Сергія Глущенка про Держпродспоживслужбу.

fullsizerender_2_0.jpg


Зірки про куріння

Андрій Доманський

телеведучий

Андрій Доманський телеведучий «Я почав курити на першому курсі інституту. До двадцяти п'яти років я запустив себе сильно зовні і в плані здоров'я. Я зрозумів, що в мене росте син, і замість того, щоб... докладніше

Олег Скрипка

лідер гурту «ВВ»

Олег Скрипка лідер гурту «ВВ» «Наркотики – зло. Щодо алкоголю – то це, нажаль, частина сучасного суспільства. Головне – не мати залежності. Зазвичай я випиваю келих пива і почуваю себе класно. ... докладніше