Головна / Медіа-центр / Новини / Прес-анонс:"Експерти ВООЗ та депутати обговорять антитютюновий законопроект 2820 в парламенті"

Прес-анонс:"Експерти ВООЗ та депутати обговорять антитютюновий законопроект 2820 в парламенті"

]]>Печать]]> E-mail

01 грудня 2015

3-го грудня 2015 р. Міжфракційне Депутатське Об’єднання з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями ВРУ за участі експертів Регіонального Європейського Бюро ВООЗ проводить круглий стіл і прес-брифінг на тему: «Контроль над тютюном в Україні: перспективи реалізації Рамкової Конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну та Директиви 2014/40/ЄС».

Народні депутати, міжнародні експерти, представники уряду та української громадськості обговорять законопроект № 2820 «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну», а також сучасні ефективні заходи щодо зменшення поширеності куріння в контексті реалізації Рамкової Конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну та Директиви 2014/40/ЄС.

До участі в прес-брифінгу запрошені:

·         Крістіна Майєр-Штендер, керівник програми з контролю над тютюном, департамент боротьби з неінфекційними захворюваннями та сприянню здоровому способу життя Європейського Бюро ВООЗ.

·         Наталія Король, національний фахівець з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні;

·         Ольга Богомолець, народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я;

·         Олег Мусій, народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я;

·         Геннадій Цуркану, координатор програм Центру політики та досліджень в охороні здоров’я Республіки Молдова.

Початок круглого столу: 3 грудня 2015 р., о 10:00

Початок прес-брифінгу: 3 грудня 2015 р., об 11:30

Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського 18/2, зал 12 (у приміщенні комітетів ВРУ)

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова: (063) 261-74-05, (044) 279-68-83, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script , Оксана Тотовицька (до 17:00 год., 1 грудня)


Зірки про куріння

Святослав Вакарчук

лідер гурту «Океан Ельзи»

Святослав Вакарчук лідер гурту «Океан Ельзи» «Так сталося, що мене ця шкідлива звичка оминула. І коли мої друзі-курці мене запитують: «Ти що, ніколи не курив?», а я відповідаю: «Ні», вони кажуть: «Молодець!... докладніше

Євген Комаровський

педіатр

Євген Комаровський педіатр «Всі ранні інфаркти, інсульти, судинна патологія, онкологія однозначно безпосередньо пов'язані з курінням. Адже для того, щоб серце працювало нормально, потрібна адекватна рухова... докладніше