Головна / Ресурси / Як кинути курити / Книга Аленна Карра

Книга Аленна Карра

]]>Печать]]> E-mail
Книга Аленна Карра – це культова книга, яка дійсно допомагає налаштуватися, щоб кинути курити. Її можна завантажити з Інтернету.

В 1983 р. британський бухгалтер з 30-ти річним стажем куріння, Аллен Каррр, нарешті кинув курити. При цьому він піймав себе на думці, яка здалася йому геніальною, мовляв, кинути курити легко, треба просто правильно налаштуватися, а потім просто взяти і кинути курити. Він написав книгу „Легкий спосіб кинути курити”, яка з часом стала світовим хітом у боротьбі з курінням. Аллен Каррр почав також відкривати центри боротьби з курінням.

Карр допоміг кинути курити 25 млн. чоловік, включаючи таких знаменитостей, як актор Ентоні Хопкінс і футболіст Джанлука Віаллі. За своє життя він продав 7 млн. книжок про боротьбу з курінням.

Карр помер у 2006 році. Коли йому поставили діагноз – неоперабельна форма раку легенів – він сказав, що його хвороба продемонструє курцям необхідність відмовитися від сигарет.

Цитати з книги:

«Існує поширена омана про те, що ми самі робимо цей вибір – курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки – стати алкоголіками, а наркомани – стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести багато років у кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що, ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні вам не тільки для світських зустрічей, але що їх необхідно мати у кишені постійно, або ви будете почувати себе не впевнено і навіть впадати в паніку?

Вас, як і будь-якого іншого курця, заманили в найстрашнішу і хитромудру пастку, яку винайшли разом чоловік і природа. На планеті немає жодного батька, не важливо – курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей. Це означає, що всі курці жалкують про то, що колись почали курити. Єдине, що утримує нас від того, щоб кинути курити, – СТРАХ! Так, ви не приймали рішення потрапити в пастку, але щоб вибратися з неї, доведеться прийняти рішення».

Завантажити книгу

Зірки про куріння

Олександр Педан

телеведучий

Олександр Педан телеведучий «Я вважаю, що ті люди, які не курять і мають певний статус, повинні показувати це і говорити про це. Є мода, і вона дуже впливає на людей. Мені приємно, що останнім часом стало... докладніше

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) «Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше