Головна / Медіа-центр / Новини / АНОНС круглого столу: «Право на здоров’я: імплементація Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну та директив Європейського Союзу для захисту населення від шкідливого впливу тютюну»

АНОНС круглого столу: «Право на здоров’я: імплементація Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну та директив Європейського Союзу для захисту населення від шкідливого впливу тютюну»

]]>Печать]]> E-mail

13 травня 201616 травня 2016 р. Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, Міністерство охорони здоров’я України, Кампанія за майбутнє дітей без тютюну, Громадська організація «Життя» і Центр демократії та верховенства права проводять круглий стіл: «Право на здоров’я: імплементація Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну та директив Європейського Союзу для захисту населення від шкідливого впливу тютюну».
anons.jpg

Мета заходу - проінформувати про сучасний стан виконання Україною Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну та обговорити перспективи імплементації Директиви 2014/40/ЄС в українське законодавство та проект закону № 2820 «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну».

До участі у роботі круглого столу запрошено народних депутатів, представників Уряду, науковців та експертів із контролю над тютюном міжнародних і українських організацій.

Місце та час проведення: м. Київ, готель «Київ» за адресою вул. Грушевського, буд. 26/1 (2-й поверх) з 14:00 до 15:30, початок реєстрації о 13:30.

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова: (063) 261-74-05, (044) 279-68-83,  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script , Оксана Тотовицька (до 11:00 год., 16 травня).


Зірки про куріння

Фагот (Олег Михайлюта)

лідер гурту ТНМК

Фагот (Олег Михайлюта) лідер гурту ТНМК «Куріння - це шкідливо, і це потрібно доносити до людей. Звичайно, страшні написи на пачках та картинки – не дуже приємні для людської психіки. Але, можливо, іншого... докладніше

Гайтана

співачка

Гайтана співачка «Мені здається, по жінці одразу видно, який спосіб життя вона веде: хто стежить за собою, займається спортом, а хто зловживає алкоголем, курить, не висипається. ... докладніше