Головна / Медіа-центр / Новини / Прес-анонс акції: "Податковий комітет саботує розгляд законопроектів та блокує проходження антитютюнових ініціатив у сфері охорони здоров’я"

Прес-анонс акції: "Податковий комітет саботує розгляд законопроектів та блокує проходження антитютюнових ініціатив у сфері охорони здоров’я"

]]>Печать]]> E-mail

17 травня 2016

18-го травня о 14:00 Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» пікетуватиме засідання Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, який вже більше року не виносить на розгляд законопроект (№ 2430-1) і, таким чином, блокує включення у порядок  денний ВРУ антитютюнового законопроекту №2820.
anons.jpg

Мета акції – звернути увагу народних депутатів, членів Комітету та представників ЗМІ на проблему тютюнового лобі в парламенті. Учасники назвуть прізвища народних депутатів, дії яких свідчать про відстоювання інтересів тютюнових корпорацій та протидію посиленню заходів з контролю над тютюном.

Громадськість звернеться до Голови податкового Комітету Ніни Южаніної з вимогою якнайшвидше розглянути законопроекти № 2430-1 і № 2820 для включення їх до порядку денного пленарних засідань ВРУ. Представники коаліції наголошують, що зволікання з розглядом законопроектів понад рік, є свідченням блокування законодавчих ініціатив у сфері охорони здоров’я та лобізму на користь тютюнових корпорацій.

Адреса проведення пікету: м. Київ, вул. Липська, 3, будівля комітетів ВРУ.

Для контактів:

Український центр контролю над тютюном, ГО «Життя», (063) 261-74-05, (044) 279-68-83,  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script ,


Зірки про куріння

Віталій Козловський

співак

Віталій Козловський співак «З самого дитинства я вкрай негативно ставлюся до куріння. Мабуть тому, що батько постійно курив. У будинку постійно стояв сморід від сигарет. Зрештою, саме тоді, в дитинстві,... докладніше

Андрій Доманський

телеведучий

Андрій Доманський телеведучий «Я почав курити на першому курсі інституту. До двадцяти п'яти років я запустив себе сильно зовні і в плані здоров'я. Я зрозумів, що в мене росте син, і замість того, щоб... докладніше