Головна / Медіа-центр / Новини / Тендер на проведення дослідження щодо питань відмови від куріння

Тендер на проведення дослідження щодо питань відмови від куріння

]]>Печать]]> E-mail

30 серпня 2016

В рамках реалізації спільного проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я та Швейцарського бюро співробітництва «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні», ГО «Центр громадянського представництва «Життя», яка є виконавцем проекту, оголошує тендер на проведення дослідження щодо питань відмови від куріння.

tender.jpg

Мета дослідження

 

Оцінити ставлення та потреби курців щодо методів та інструментів відмови від куріння (у т.ч., чим українські курці користуються і чим готові користуватися для припинення куріння). Результати дослідження будуть використані для створення національного сервісу з відмови від куріння.

Орієнтований термін реалізації дослідження: 12 вересня – 10 жовтня 2016 року.

Орієнтовний бюджет дослідження: до 60 тис. грн.

Вимоги до виконавців

Для участі у тендері необхідно надіслати:

  • інформацію про організацію та досвід проведення подібних досліджень;
  • мотиваційний лист;
  • запропонований дизайн дослідження, терміни виконання та орієнтовний бюджет.

Термін подачі тендерних пропозицій

Чекаємо на ваші пропозиції до 18:00, 5 вересня 2016 р. на електронну адресу  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script  з позначенням теми листа «Тендер».

Контакти для запитань: тел.: +38 044 234 93 20, моб. +38 050 913 70 58 (Катерина)

 


Зірки про куріння

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) "Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше

Віталій Козловський

співак

Віталій Козловський співак «З самого дитинства я вкрай негативно ставлюся до куріння. Мабуть тому, що батько постійно курив. У будинку постійно стояв сморід від сигарет. Зрештою, саме тоді, в дитинстві,... докладніше