Головна / Медіа-центр / Новини / Тендер на розробку сервісу з надання допомоги у припиненні куріння

Тендер на розробку сервісу з надання допомоги у припиненні куріння

]]>Печать]]> E-mail

07 листопада 2016

Громадська організація «Життя» в межах проекту по відмові від куріння (впроваджується за підтримки ВООЗ) оголошує тендер на розробку національного сервісу з надання допомоги у припиненні куріння, в межах якого надаватиметься допомога особам, що страждають від тютюнової залежності.
tender.jpg

Громадська організація «Життя» в межах реалізації спільного проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я та Швейцарського Бюро співробітництва «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» впроваджує проект по відмові від куріння. Реалізація проекту передбачає створення національного сервісу з надання допомоги у припиненні куріння, в межах якого надаватиметься допомога особам, що страждають від тютюнової залежності. Сервіс складатиметься з «гарячої» телефонної лінії та веб-порталу (веб-сайту), які функціонуватимуть як єдина система (потенційно поєднана через CRM). Технічне завдання для розробки сервісу за посиланням  .

Терміни розробки сервісу:

до 30 грудня 2016 р. - розроблена базова версія сайту (структура, основні функції);

до 30 січня 2017 р.:

-веб-сайт технічно готовий до повноцінної роботи (з додатковими опціями);

-телефонна лінія готова до запуску у тестовому режимі.

Вимоги до виконавців:

Для участі у тендері необхідно надіслати:

1) Інформацію про організацію та досвід реалізації подібних проектів (розробки подібних систем).

2) Комерційну пропозицію з термінами розробки та орієнтовним бюджетом. Прохання вказувати окремо вартість розробки веб-сайту, вартість придбання та обслуговування номеру для телефонної лінії, вартість вхідних та вихідних дзвінків, а також вартість рішення для інтеграції веб-сайту та лінії у єдину систему.

 

Термін подачі тендерних пропозицій.

Чекаємо на ваші пропозиції до 18:00, 21 листопада 2016 р. на електронну адресу kateryna@center-life.org з позначенням теми листа «Тендер».

Контакти для запитань: тел.: +38 044 234 93 20, моб. +38 050 913 70 58 (Катерина)


Зірки про куріння

Анфіса Чехова: Від цигаркового диму починає паморочитися в голові.

телеведуча

Анфіса Чехова телеведуча Тому що особисто я приходжу в ресторан, щоб поїсти, отримати задоволення від приготовленої страви. І не хочу згодом «пахнути», як попільничка. ... докладніше

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) «Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше