Головна / Медіа-центр / Новини / Вакансія консультантів для сервісу з надання допомоги у припиненні куріння у ГО «Життя»

Вакансія консультантів для сервісу з надання допомоги у припиненні куріння у ГО «Життя»

]]>Печать]]> E-mail

22 лютого 2017

Вакансія консультантів для сервісу з надання допомоги у припиненні куріння у ГО «Життя»
vakansiya1-620x311.jpg

Громадська організація «Життя» в межах реалізації спільного проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я та Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» впроваджує проект по відмові від куріння. В межах проекту створюється сервіс з надання допомоги у припиненні куріння («гаряча» телефонна лінія та спеціалізований веб-сайт), в межах якого надаватиметься допомога особам, що страждають від тютюнової залежності. Дедлайн - 10 березня 2017 р.

Ми шукаємо спеціалістів для сервісу, які надаватимуть консультації з питань відмови від куріння (телефоном та через веб-сайт).

Передбачається, що перед початком роботи консультанти пройдуть відповідне навчання. Можлива дистанційна робота.

Основні вимоги до кандидатів:

  • профільна освіта (психологія, соціологія, соціальна робота, наркологія тощо);
  • досвід роботи консультантом мінімум три роки;
  • досвід консультування з питань відмови від куріння – суттєва перевага;
  • бути некурцем, у т.ч. електронних пристроїв;
  • впевнений користувач ПК;
  • здатність навчатися, відкритість до сприйняття нової інформації;
  • дружній підхід до клієнта та вміння знаходити спільну мову з людьми;
  • знання української та російської мов;
  • правильна та чітка вимова, грамотність;
  • порядність, відповідальність та бажання допомагати людям.

Умови роботи, заробітна плата та терміни навчання обговорюватимуться індивідуально з кандидатами, які пройдуть перший етап відбору.

Чекаємо на ваші резюме та мотиваційний лист до 18:00, 10 березня 2017 р. на електронну адресу  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script  з позначенням теми листа «Консультант сервісу».

 Зірки про куріння

Маша Єфросініна

телеведуча

Маша Єфросініна телеведуча «Нещодавно я зі своєю чотирирічною донькою зайшла пообідати в ресторан. Маленька сама відразу попросила хостес провести нас до залу, де не курять. На жаль, один чоловік у цьому... докладніше

Святослав Вакарчук

лідер гурту «Океан Ельзи»

Святослав Вакарчук лідер гурту «Океан Ельзи» «Так сталося, що мене ця шкідлива звичка оминула. І коли мої друзі-курці мене запитують: «Ти що, ніколи не курив?», а я відповідаю: «Ні», вони кажуть: «Молодець!... докладніше