Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс прес-ланчу: "Глобальне опитування дорослих щодо вживання тютюну: що змінилося в Україні за сім років?"

Анонс прес-ланчу: "Глобальне опитування дорослих щодо вживання тютюну: що змінилося в Україні за сім років?"

]]>Печать]]> E-mail

01 вересня 2017

4 вересня з 13:00 до 15:00 в Президент Готелі відбудеться прес-ланч, під час якого будуть представлені результати другого Глобального опитування дорослих щодо вживання тютюну, реалізованого в Україні у 2017 році. Захід проводить Міністерство охорони здоров’я України спільно з Бюро Всесвітньої організації охорони здоров‘я (ВООЗ) в Європейському регіоні та Україні, Київським міжнародним інститутом соціології та Національною академією медичних наук України.
gats.png

Під час заходу учасники оприлюднять ключові результати опитування 2017 року у порівнянні із 2010 роком, а також представлять досягнення України у запровадженні заходів з контролю над тютюном, обговорять виявлені проблеми та запропонують шляхи їх розв‘язання.

Глобальне опитування дорослих щодо вживання тютюну (GATS) проводилось в Україні двічі – у 2010 та 2017 роках – серед дорослого населення віком 15 років та старших. Воно мало на меті зібрати інформацію про поширеність вживання тютюнових виробів, припинення вживання тютюну, вплив вторинного тютюнового диму, економічні аспекти вживання тютюну, а також знання про шкоду куріння та ставлення до вживання тютюну. Застосування уніфікованої методології для збору та аналізу даних дозволяє порівняти дані двох років та оцінити зміни, які відбулися за цей період.

У заході візьмуть участь:

 

  • Уляна Супрун, в. о. Міністра охорони здоров’я України
  • Олег Дудін, головний спеціаліст Управління громадського здоровя МОЗ України
  • Гауден Галеа, директор Відділу неінфекційних захворювань та зміцнення здоров’я на усіх етапах життя, Європейське регіональне бюро ВООЗ
  • Марта Еверард, представник ВООЗ та Глава Бюро ВООЗ в Україні
  • Наталія Король, фахівець з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні
  • Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології
  • Ганна Гопко, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах

Місце проведення: Президент Готель (вул. Госпітальна, 12).

Реєстрація починається о 12:45.

З 13:00 до 13:30 учасникам буде запропоновано пригощання; прес-конференція розпочнеться о 13:30.

Попередня акредитація обов’язкова. Просимо звертатись до 12:30 4 вересня в робочий час за телефоном (067) 500 15 23 або в будь-який час за електронною поштою < Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script >. Контактна особа – Тетяна Пясковська.


Зірки про куріння

Віталій Козловський

співак

Віталій Козловський співак «З самого дитинства я вкрай негативно ставлюся до куріння. Мабуть тому, що батько постійно курив. У будинку постійно стояв сморід від сигарет. Зрештою, саме тоді, в дитинстві,... докладніше

Гайтана

співачка

Гайтана співачка «Мені здається, по жінці одразу видно, який спосіб життя вона веде: хто стежить за собою, займається спортом, а хто зловживає алкоголем, курить, не висипається. ... докладніше