Головна / Медіа-центр / Новини / АНОНС: "Депутатів закличуть заборонити розміщувати сигарети у вітринах магазинів"

АНОНС: "Депутатів закличуть заборонити розміщувати сигарети у вітринах магазинів"

]]>Печать]]> E-mail

15 вересня 2017

18 вересня з 10:00 до 12:00 під Верховною Радою України представники ГО «Життя» та коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» проведуть акцію під час засідання Погоджувальної ради із вимогою поставити у порядок денний антитютюновий законопроект №4030а, щоб заборонити викладку сигарет у магазинах.
1_sept_anons_site.png

Учасники акції звернуть увагу депутатів на проблему розміщення яскравих викладок сигарет у вітринах магазинів, що стимулює дітей починати курити. Для цього активісти принесуть макет кіоска із сигаретами та обнесуть його червоною стрічкою, щоб показати, що реклама сигарет у вітринах магазинів – це місце злочину проти дітей.

Акція розпочнеться о 10:00 біля Верховної Ради України за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 18/2. 

Для контактної інформації: ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20,  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .


Зірки про куріння

Олег Скрипка

лідер гурту «ВВ»

Олег Скрипка лідер гурту «ВВ» «Наркотики – зло. Щодо алкоголю – то це, нажаль, частина сучасного суспільства. Головне – не мати залежності. Зазвичай я випиваю келих пива і почуваю себе класно. ... докладніше

Олександр Педан

телеведучий

Олександр Педан телеведучий «Я вважаю, що ті люди, які не курять і мають певний статус, повинні показувати це і говорити про це. Є мода, і вона дуже впливає на людей. Мені приємно, що останнім часом стало... докладніше