Головна / Медіа-центр / Інтерв’ю / Ані Лорак: "Я живий приклад того, що можна досягти успіху без куріння"

Ані Лорак: "Я живий приклад того, що можна досягти успіху без куріння"

]]>Печать]]> E-mail
Українська співачка Ані Лорак підкорила Європу, але зупинятись на досягнутому не збирається. У її найближчих планах - розширення географії виступів, випуск нового альбому і остаточне закріплення на європейській сцені. У реалізації цих планів вона не сумнівається: успіх - незмінний супутник її життя. Але підґрунтям цього успіху є виключно її особисті якості - наполегливість, віра в свої сили і здоровий спосіб життя. Саме ці фактори стали для Ані Лорак вирішальними на травневому конкурсі "Євробачення".

- Кароліно, у травні своїм виступом на "Євробаченні" Ви підкорили всю Європу. Вас запрошують на концерти, Вам пропонують контракти... А на чому збираєтесь акцентувати свою увагу саме Ви? На який музичний ринок орієнтуєтесь?

- Після "Євробачення" я ще раз утвердилася в думці, що немає нічого неможливого. Така підтримка, яку я мала в Європі, не забувається. Особливо мене вразив фанат з Ізраїлю - він навіть розплакався в аеропорту, коли ми поверталися в Україну.

Приємно, що пісня "Shady Lady" всім полюбилась, увірвалася в хіт-паради. Нещодавно у мене був виступ на концерті "Звукова доріжка", я співала "Shady Lady", і на свій страх і ризик направила мікрофон в зал. Переживала: а що, як люди просто не знають слів пісні і не підтримають її? Я дійсно ризикувала потрапити в таку ситуацію. І вважаю своєю великою перемогою те, що вони її підхопили і співали разом зі мною.

Щодо мого успіху за кордоном... Це можна порівняти з комп'ютерною грою... Є основна мета, на шляху до якої гравець отримує бонуси. Тому я, насамперед, сподіваюсь зібрати бонуси, що лежать поруч, - величезний пострадянський ринок. "Євробачення" суттєво збільшило зацікавленість мною в Росії. Я вже виступила на МУЗ-ТВ. Зараз збираюсь до Білорусі на "Слов'янський базар", потім на "Юрмалу". Але маю більшу мету.

Від Швеції я отримала запрошення на новорічний концерт. Окрім того, скоро виступатиму в Туреччині, куди мене запросили на Міжнародний фестиваль музики. Мені надали почесне право фінального виступу на закритті фестивалю.

- Чи не ревнує Ваш супутник життя Мурат до Вашого успіху? Адже він родом з Туреччини, де культивується образ сильного чоловіка...

- Звичайно, ні. Як можна ревнувати людину, яку ти любиш? Пам'ятаєте, в Біблії написано, що справжня любов не ображає, любов розуміє, любов підтримує, любов збагачує, любов надає крила, любов приймає. Мурат мене завжди підтримує, говорить, що однієї зірки у сім'ї цілком достатньо. Тим більше, що мій успіх не заважає йому бути успішним у своїй роботі, у своєму бізнесі.

- А українські зірки не заздрять?

Я не маю часу думати про це. Мені здається, що треба просто іти до своєї мети і не звертати уваги ні на що. Як то кажуть, собаки гавкають, а караван іде. Я це розумію так: роби свою справу добре, незважаючи ні на що...

- І в якому напрямку збирається іти Ваш "караван"? На відпочинку в Греції Ви розпочали роботу над матеріалами для нового альбому. Це буде музика в дусі пісні "Shady Lady"?

- Чесно кажучи, в образі "Shady Lady" я прожила чотири місяці, і для мене він як улюблений одяг - не хочеться знімати. Думаю, новий альбом буде витриманий у такому ж дусі, така собі позитивна танцювальна музика.

Я тільки повернулась із Греції, де шукала нові звуки, нове звучання. Я імпровізувала, і ми знайшли гарні речі. Але знайдеться місце і душевним баладам.

На осінь я планую випустити новий кліп. Зараз пишемо тексти і музику. Я людина творча, і яким буде кінцевий результат, мені важко передбачити. Як завжди, хочеться втримати баланс між комерційністю та тим, що мені до душі.

Окрім того, зараз я отримую багато пропозицій. Наприклад, на МУЗ-ТВ я зустрілася з Тіматі, він запропонував мені дует. Побачимо, що з цього вийде. Слава богу, що мій голос дозволяє мені співати у будь-якому музичному напрямку.

- А вже є продюсерський центр або людина, яка буде Вас просувати на світовому рівні?

- Є люди, зацікавлені зробити ставку на Ані Лорак. Більше того, їх настільки багато, що мені доведеться вибирати найкращий варіант. Наступний крок буде дуже важливий для мене і, певне, визначить мою дорогу на найближчі три-чотири роки.

- Відомо, що Ви ведете здоровий спосіб життя та намагаєтесь популяризувати його серед своїх прихильників. Але хіба шоу-бізнес не вимагає жертв - експериментів із алкоголем, сигаретами та іншими наркотичними речовинами?

- Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його - для цього має бути система. У тому числі, і система здорового способу життя.

Шоу-бізнес вимагає, окрім таланту, ще низку якостей... Наприклад, нікотин дуже погано впливає на обличчя, шкіру, зуби. Куріння та алкоголь заважає внутрішній організації. Уявіть собі, у мене на день може бути три концерти, три майданчики. Я маю співати і танцювати на сцені по дві години. Це серйозне фізичне і розумове навантаження. Я ж не просто як лялька співаю, я веду концерт. І якби у мене не було здорового підґрунтя, підготовки до таких навантажень, то я би просто не витримала. А це означає, що я б утратила глядачів.

Я з дитинства знала, що буду співачкою, і коли мені виповнилось десь так років 13-14, - а це складний підлітковий період - хтось запропонував мені спробувати сигарету. Це були якісь такі модні тенденції, сигарети приходили з-за кордону. Але мені хотілося бути кращою, тому я сказала: "Ні". Пізніше лікар, який слідкує за моїми голосовими зв'язками, попередив, що куріння і алкоголь - це те, що руйнує голос.

Я не хочу йти за натовпом. Тому і не курила, хоча бачила дуже багато прикладів. Я ж виховувалась у школі-інтернаті до сьомого класу, і у нас деякі хлопчики з семи-восьми років курили. Мені, мабуть, "пощастило", що я бачила погані приклади: вони допомогли мені зрозуміти, що це не моє.

Тому, якщо хочеш досягти успіху, треба забути про те, що існують алкоголь, куріння, і будувати своє життя своїми думками. Немає нічого неможливого.

- Ані, а якщо режисер кліпу запропонує: "Я бачу образ, нам потрібна красива жінка, яка буде курити у цьому відео". Що Ви на це скажете?

- У мене були такі пропозиції. Але я завжди відчувала відповідальність за те, що на мене дивляться підлітки, які тільки будують своє життя і багато в чому беруть приклад з мене. І я завжди відмовлялась. Ви не побачите в жодному із кліпів, щоб я навіть пригубила щось, щоб курила - не дай Бог. Є дуже багато інших художніх образів. Я ж розумію, що на мене рівняються люди. Так само і беру приклад з Боно, зі Стінга, який має гарну родину, прекрасно співає і веде здоровий спосіб життя. Так я живу і думаю з 1996 року, від початку кар'єри.

- Чи є у Вас своя формула успіху, якою ви хотіли би поділитись зі своїми прихильниками?

- Мій улюблений вислів: "Все, що ми маємо, це результат того, що ми віддаємо". І ще такий з дитинства, з мультику: "Терпіння і праця все перетруть". Мені здається, що таланту навіть щіпочки достатньо в житті. А от упевненості, впертості і наполегливості на цьому шляху іноді не вистачає, і лише одиниці здатні йти до кінця. Тому хочу побажати всім: якщо трапляються на вашому шляху якісь негаразди, кислий лимон - просто робіть з нього лимонад.

Зірки про куріння

Маша Єфросініна

телеведуча

Маша Єфросініна телеведуча «Нещодавно я зі своєю чотирирічною донькою зайшла пообідати в ресторан. Маленька сама відразу попросила хостес провести нас до залу, де не курять. На жаль, один чоловік у цьому... докладніше

Євген Комаровський

педіатр

Євген Комаровський педіатр «Всі ранні інфаркти, інсульти, судинна патологія, онкологія однозначно безпосередньо пов'язані з курінням. Адже для того, щоб серце працювало нормально, потрібна адекватна рухова... докладніше