Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс прес-конференції: "Єврооптимісти закличуть прийняти антитютюновий законопроект №4030а"

Анонс прес-конференції: "Єврооптимісти закличуть прийняти антитютюновий законопроект №4030а"

]]>Печать]]> E-mail

17 жовтня 2017

19 жовтня о 9:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція на підтримку ухвалення законопроекту №4030а щодо захисту дітей від куріння. Цей законопроект забороняє видиме розміщення сигарет у місцях продажу і водночас сприяє європейській інтеграції України. 
fb-1200x630px12423556621.png

 

Законопроект №4030а отримав схвалення профільного Комітету з питань охорони здоров’я та рекомендований до розгляду Верховною Радою у першому читанні, проте вже майже рік не включається до порядку денного сесійних засідань Верховної Ради України.

Дослідження свідчать, що діти швидше починають курити, коли бачать сигарети в продажу: візуальна доступність цигарок на 64% збільшує ризик того, що діти почнуть курити. На жаль, зараз в Україні сигарети можна побачити з вітрини будь-якого кіоску, і це насправді є рекламою тютюнових виробів. Ухвалення законопроекту №4030азахистить дітей від тютюнової пропаганди та куріння. Законопроект №4030а відповідає Рамковій Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну, яку ратифікувала Україна, та нормам законодавства європейських країн.

Міжфракційне об’єднання «ЕвроОптимісти» закликає ухвалити законопроект №4030а та захистити дітей від куріння!

У прес-конференції візьмуть участь народні депутати України:

  • Світлана Заліщук,
  • Ігор Луценко,
  • Олена Сотник,
  • Оксана Юринець. 

Попередня акредитація на захід обов'язкова до 18:00 18 жовтня. За додатковою інформацією звертайтеся до Лесі Дяк, +38 096 576 06 48, ldyak@be-it.com.ua та Леони Красненкової +38 093 836 37 23,  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Олег Скрипка

лідер гурту «ВВ»

Олег Скрипка лідер гурту «ВВ» «Наркотики – зло. Щодо алкоголю – то це, нажаль, частина сучасного суспільства. Головне – не мати залежності. Зазвичай я випиваю келих пива і почуваю себе класно. ... докладніше

Владислав Яма

танцюрист, хореограф

Владислав Яма танцюрист, хореограф «У моєму випадку все дуже просто. Я ставлю собі питання: навіщо? Допустимо, лежить переді мною пачка сигарет. Можна взяти, викурити, – пробував же колись в дитинстві.... докладніше