Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс прес-конференції: "Єврооптимісти закличуть прийняти антитютюновий законопроект №4030а"

Анонс прес-конференції: "Єврооптимісти закличуть прийняти антитютюновий законопроект №4030а"

]]>Печать]]> E-mail

17 жовтня 2017

19 жовтня о 9:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція на підтримку ухвалення законопроекту №4030а щодо захисту дітей від куріння. Цей законопроект забороняє видиме розміщення сигарет у місцях продажу і водночас сприяє європейській інтеграції України. 
fb-1200x630px12423556621.png

 

Законопроект №4030а отримав схвалення профільного Комітету з питань охорони здоров’я та рекомендований до розгляду Верховною Радою у першому читанні, проте вже майже рік не включається до порядку денного сесійних засідань Верховної Ради України.

Дослідження свідчать, що діти швидше починають курити, коли бачать сигарети в продажу: візуальна доступність цигарок на 64% збільшує ризик того, що діти почнуть курити. На жаль, зараз в Україні сигарети можна побачити з вітрини будь-якого кіоску, і це насправді є рекламою тютюнових виробів. Ухвалення законопроекту №4030азахистить дітей від тютюнової пропаганди та куріння. Законопроект №4030а відповідає Рамковій Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну, яку ратифікувала Україна, та нормам законодавства європейських країн.

Міжфракційне об’єднання «ЕвроОптимісти» закликає ухвалити законопроект №4030а та захистити дітей від куріння!

У прес-конференції візьмуть участь народні депутати України:

  • Світлана Заліщук,
  • Ігор Луценко,
  • Олена Сотник,
  • Оксана Юринець. 

Попередня акредитація на захід обов'язкова до 18:00 18 жовтня. За додатковою інформацією звертайтеся до Лесі Дяк, +38 096 576 06 48, ldyak@be-it.com.ua та Леони Красненкової +38 093 836 37 23,  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Фагот (Олег Михайлюта)

лідер гурту ТНМК

Фагот (Олег Михайлюта) лідер гурту ТНМК «Куріння - це шкідливо, і це потрібно доносити до людей. Звичайно, страшні написи на пачках та картинки – не дуже приємні для людської психіки. Але, можливо, іншого... докладніше

Григорій Чапкіс

заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів

Григорій Чапкіс заслужений артист України, танцмейстер Віденських балів «Я хочу звернутися до всіх діячів мистецтва: менше пропагандуйте! Я можу зрозуміти кадр, у якому сигарети необхідні, - ну, солдати... докладніше