Головна / Медіа-центр / Учні Кловського ліцею підкажуть депутатам, чим замінити рекламу сигарет

Учні Кловського ліцею підкажуть депутатам, чим замінити рекламу сигарет

]]>Печать]]> E-mail

07 листопада 2017

9 листопада о 10:00 у Кловському ліцеї відбудеться брифінг та акція, де учні звернуть увагу на те, як тютюнові корпорації рекламують сигарети дітям.

anons_displayban_vru.png

Представники тютюнового бізнесу вважають школярів своїми потенційними клієнтами. Саме тому сигарети у магазинах яскраво розміщують на найвидніших місцях, на рівні зросту дітей та ще й поруч із цукерками.

Під час акції ліцеїсти заклеять макети викладок сигарет у кіосках корисними товарами, які вони хотіли б бачити у вітринах. Такою ініціативою діти покажуть, що вони не хочуть бути мішенями тютюнової індустрії й звернуться до дорослих із проханням прибрати сигарети з відкритих полиць магазинів.

Відповідно до досліджень, діти, котрі бачать тютюнові вироби у місцях продажу, на 64% більш схильні почати курити. Саме тому для попередження виникнення нікотинової залежності серед дітей потрібно заборонити розміщувати сигарети на видноті. Саме таку норму пропонує законопроект №4030а, котрий більше року не розглядають у Верховній Раді України.

Спікерами будуть учні Кловсього ліцею.

Місце проведення: вул. Шовковична, 25, Київ.

Попередня акредитація обов’язкова до 17:30 8 листопада.

Для контактної інформації: ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script