Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс: "Як змінилось виконання антитютюнового законодавства за останні 2 роки: результати громадського моніторингу ресторанів"

Анонс: "Як змінилось виконання антитютюнового законодавства за останні 2 роки: результати громадського моніторингу ресторанів"

]]>Печать]]> E-mail

01 лютого 2018

5 лютого об 11:00 розпочнеться прес-конференція в ІА “Укрінформ”, де будуть представлені результати громадського моніторингу щодо дотримання заборони на куріння в приміщеннях закладів ресторанного господарства.
press_conf_smoke_free_2018.png

Протягом грудня 2017 р. – січня 2018 р. волонтери коаліції громадських організацій “За вільну від тютюнового диму Україну” провели громадський моніторинг закладів ресторанного господарства з метою оцінити стан виконання Закону України № 2899-IV щодо заборони куріння у закритих приміщеннях кафе, барів, ресторанів  у 7 містах України (Києві, Житомирі, Черкасах, Харкові, Одесі, Львові, Івано-Франківську).

Результати моніторингу порівняють із даними 2015 року. Це дозволить побачити, як змінився рівень виконання закону, та які прогалини в українському законодавстві необхідно усунути.

Також під час заходу представники ГО “Життя”, Держпродспоживслужби та відомі ресторатори нададуть практичні рекомендації стосовно того, як споживачі можуть захистити своє право на вільне від тютюнового диму повітря у приміщеннях кафе, барів та ресторанів.

Запрошені спікери:

 

  • -Олег Оникієнко, голова Київської Асоціації Офіціантів, ресторатор;
  • -Олег Кобельков, начальник відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Департаменту захисту споживачів Держпродспоживслужби;
  • -Олена Сібілєва, начальник відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві;
  • -Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя»;
  • -Петро Король, юрист Центру Демократії та Верховенства Права.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, ІА «Укрінформ», 1 поверх.

Для контактної інформації: Тотовицька Оксана, медіа-координатор ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Ольга Фреймут

телеведуча

Ольга Фреймут телеведуча «Коли дивишся на людину, одразу бачиш, курить вона чи ні: зовсім інший тип шкіри, зуби, руки. Мені подобається, що за кордоном заборонили курити в приміщеннях. ... докладніше

Олексій Матіас

співак

Олексій Матіас співак «Я вважаю куріння слабкістю людини. Тобі постійно потрібно купувати сигарети, і думати про це. Це вже займає якусь частину у твоєму житті, і це ще негативно відбивається на твоєму... докладніше