Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс акції: "Бездіяльність парламенту заганяє дітей у пастку нікотинової залежності"

Анонс акції: "Бездіяльність парламенту заганяє дітей у пастку нікотинової залежності"

]]>Печать]]> E-mail

30 березня 2018

2 квітня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція ГО “Життя”, коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну” та Реанімаційного пакету реформ. Учасники закличуть керівництво ВРУ поставити у порядок денний антитютюнові законопроекти №2820 та №4030а напередодні Всесвітнього дня здоров’я.
-2.png

Під час акції встановлять інсталяцію із сітей та фотографій дітей, котрі вже потрапити до пастки нікотинової залежності.


Учасники звернуть увагу на те, що тютюнова індустрія системно використовує вітрини магазинів для стимулювання продажу сигарет дітям. А до самих тютюнових виробів додають ароматизатори і пакують їх у яскраві упаковки. Це сприяє доступності сигарет та спонукає дітей починати курити.


Тема захисту дітей та молоді від тютюну є надзвичайно важливою, адже в Україні кожен восьмий підліток курить, а  понад 230 людей щодня помирають від раку легень чи інших хвороб, що спричинені курінням.


Спікери:

  • Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя»;
  • Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;
  • Олена Лукашевич, в. о. директора Київського міського Центру громадського здоров’я;
  • Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров'я;
  • Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;
  • Андрій Гевко, керівник відділу адвокації Реанімаційного пакету реформ;
  • Євген Кузик, координатор молодіжного крила Партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» у місті Києві.

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5. 


Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .


Зірки про куріння

Віталій Козловський

співак

Віталій Козловський співак «З самого дитинства я вкрай негативно ставлюся до куріння. Мабуть тому, що батько постійно курив. У будинку постійно стояв сморід від сигарет. Зрештою, саме тоді, в дитинстві,... докладніше

Фагот (Олег Михайлюта)

лідер гурту ТНМК

Фагот (Олег Михайлюта) лідер гурту ТНМК «Куріння - це шкідливо, і це потрібно доносити до людей. Звичайно, страшні написи на пачках та картинки – не дуже приємні для людської психіки. Але, можливо, іншого... докладніше