Головна / Медіа-центр / Новини / Відбулась регіональна нарада проекту «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні»

Відбулась регіональна нарада проекту «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні»

]]>Печать]]> E-mail

04 квітня 2018

3-4 квітня в м. Івано-Франківську відбулася обласна нарада в рамках спільного проекту ВООЗ та МОЗ «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». Серед інших тем обговорювали досягнення та виклики України у виконанні Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну, зокрема, заходи та механізми з контролю над тютюном, які можуть бути реалізовані на регіональному рівні.
dsc03764.jpg

Участь в заході взяла Катерина Римаренко, менеджер проектів ГО “Життя”, яка представила тему контролю над тютюном в Україні.

dsc03769.jpg

Попри те, що багато чого було зроблено, лишаються питання, які потребують вирішення. Так, виконання чинних законів, насамперед, щодо заборони куріння у громадських місцях, реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів має бути посилено, оскільки відсутність контролю та покарання є причиною того, що зростає кількість порушень.

Бракує ефективних інформаційних кампаній, які дозволять підвищити обізнаність людей щодо ризиків, пов’язаних із вживанням тютюну.

Доступність та якість послуг для курців, які хочуть відмовитися від куріння, на первинному рівні також потребує покращення, оскільки, за результатами досліджень, попит на такі послуги є і досить великий.

dsc03759.jpg

 


Зірки про куріння

Святослав Вакарчук

лідер гурту «Океан Ельзи»

Святослав Вакарчук лідер гурту «Океан Ельзи» «Так сталося, що мене ця шкідлива звичка оминула. І коли мої друзі-курці мене запитують: «Ти що, ніколи не курив?», а я відповідаю: «Ні», вони кажуть: «Молодець!... докладніше

Олександр Педан

телеведучий

Олександр Педан телеведучий «Я вважаю, що ті люди, які не курять і мають певний статус, повинні показувати це і говорити про це. Є мода, і вона дуже впливає на людей. Мені приємно, що останнім часом стало... докладніше