Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс акції: "Діти курять – парламент ігнорує"

Анонс акції: "Діти курять – парламент ігнорує"

]]>Печать]]> E-mail

12 квітня 2018

16 квітня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція експертів Київського міського Центру громадського здоров’я, коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну” та Реанімаційного Пакету Реформ. Учасники закличуть голів фракцій ВРУ підтримати внесення у порядок денний антитютюнових законопроектів №2820 та №4030а. 
marathon_2.png

Акція є частиною Марафону подій до Всесвітнього дня без тютюну, який відзначається 31 травня щороку.

Учасники звернуть увагу на те, що тютюнова індустрія вважає дітей своїми маркетинговими мішенями. Саме тому виробники використовують рекламні приманки, щоб зробити куріння привабливим для молоді. Так, вітрини магазинів переповнені яскравими викладками сигарет. А до самих тютюнових виробів додають ароматизатори і пакують їх у яскраві пачки. Водночас електронні сигарети взагалі легально доступні дітям.

Відповідно до Європейського опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та наркотичних речовин, в Україні щоденно курять 12,2% учнівської молоді. Лише 18,4% опитаних зазначили, що знають про великий ризик куріння сигарет для здоров’я. 

Спікери:

      Олена Лукашевич, директор Київського міського Центру громадського здоров’я;

      Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров'я;

      Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя», член Ради РПР;

      Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя»;

      Євген Кузик, координатор молодіжного крила Партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» у місті Києві;

      Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права.

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 18/2.  

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 

 


Зірки про куріння

Владислав Яма

танцюрист, хореограф

Владислав Яма танцюрист, хореограф «У моєму випадку все дуже просто. Я ставлю собі питання: навіщо? Допустимо, лежить переді мною пачка сигарет. Можна взяти, викурити, – пробував же колись в дитинстві.... докладніше

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий ICTV «Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся. Я палив з 13 до 25 років і... докладніше