Головна / Медіа-центр / Новини / Анонс акції: "Діти паря́ть – парламент не па́риться"

Анонс акції: "Діти паря́ть – парламент не па́риться"

]]>Печать]]> E-mail

11 травня 2018

14 травня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція народних депутатів, коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну” та Реанімаційного Пакету Реформ. Учасники закличуть голів фракцій ВРУ підтримати внесення у порядок денний антитютюнових законопроектів №2820 та №4030а. Під час акції активісти принесуть великий макет е-сигарети, котра випускатиме кольоровий дим.

marathon.png

Це уже третя акція з вимогою розглянути антитютюнові законопроекти в рамках Марафону подій до Всесвітнього дня без тютюну, який щороку відзначається 31 травня.

Учасники звернуть увагу на те, що майже кожен п'ятий підліток в Україні курить електронні сигарети. Такий високий рівень поширеності куріння е-сигарет серед підлітків є наслідком того, що відсутні будь-які законодавчі вікові обмеження щодо реалізації цих нових пристроїв. І водночас це є серйозною загрозою для здоров’я молодого покоління, адже в Україні немає державного контролю за вмістом та маркуванням електронних сигарет. 

Саме тому на законодавчому рівні необхідно заборонити продаж е-сигарет неповнолітнім, встановити чіткі правила до маркування та вмісту е-сигарет і заправних рідин, заборонити рекламу цих пристроїв для куріння. 

Спікери:

      Ганна Гопко, народний депутат України;

      Ігор Луценко, народний депутат України;

      Наталія Веселова, народний депутат України;

      Олена Лукашевич, директор Київського міського Центру громадського здоров’я;

      Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров'я;

       Андрій Гевко, керівник відділу адвокації РПР;

      Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права;

      Андрій Скіпальський, голова правління ГО «Життя», член Ради РПР;

      Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя».

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 18/2. 

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .

 


Зірки про куріння

Антон Равицький

ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV)

Антон Равицький ведучий програми «Ранок у Великому Місті» (ICTV) «Головна шкода куріння - ілюзія. Ілюзія, що ви виглядаєте якось інакше, ілюзія, що ви чимось зайняті, що так розслабляєтеся або відволікаєтеся.... докладніше

Владислав Яма

танцюрист, хореограф

Владислав Яма танцюрист, хореограф «У моєму випадку все дуже просто. Я ставлю собі питання: навіщо? Допустимо, лежить переді мною пачка сигарет. Можна взяти, викурити, – пробував же колись в дитинстві.... докладніше