Нардепи судитимуться через молодіжну дискотеку

Народні депутати планують ініціювати позов до Генеральної прокуратури України з приводу порушень законодавства під час проведення молодіжної дискотеки Urban Wave. Про це ІА «Світ освіт» повідомили у прес-центрі Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

Дискотека «Піратська станція TEATRO» (Urban Wave) відбулася 12-го березня за підтримки міжнародної тютюнової компанії JTI (Japan Tobacco International). На вході до приміщення вік учасників не перевірявся. Це призвело до того, що в зал потрапило багато підлітків, молодших 18-ти років. Учасникам безкоштовно пропонувалися сигарети. Загалом на вечірці були присутні до 6,5 тисяч осіб.

«Щоб потрапити в зони розваг, вам обов’язково треба було мати з собою пачку сигарет Camel. І якщо ви, молода людина, ще не курите – вам неодмінно захочеться почати курити. Адже в залі всі інсталяції містять логотипи Camel та Urban Wave. Ми нарахували близько 20 стендів, біля яких стоять привабливі дівчата та пропонують сигарети», – повідомив голова правління Регіонального центру громадянського представництва «Життя» Андрій Скіпальський.

Через це народні депутати Андрій Пінчук, Дмитро Ветвицький, Євген Царьков та представники громадських організацій – Андрій Скіпальський, юрист Інституту медіа права Петро Король – звинувачують сигаретні компанії у цілеспрямованій пропаганді куріння серед молоді.

Як повідомляло ІА «Світ освіт», народний депутат України Андрій Пінчук уважає, що повна заборона куріння в ресторанах та кав’ярнях є найефективнішим способом боротьби з палінням у громадських місцях.

Олеся Люлька

http://www.osvita.com/news/15-03-2011/1300201005/

Поділитися новиною:
Теги новини: