У США молодіжну рекламу проти куріння показуватимуть по телебаченню цілий рік

Реклама «Справжня ціна куріння» також з’явиться на радіо, у пресі, інтернеті та на автобусних зупинках у 200 містах по усій країні. 

Її цільова аудиторія – молодь і підлітки у віці 12-17 років, насамперед ті з них, хто вже пробував курити або періодично бавиться цим. А це 10 млн. осіб, за оцінками ініціаторів проекту, Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів США (The Food and Drug Administration, FDA). За їх підрахунками, щодня понад 3,2 тис. американських тинейджерів долучаються до куріння, з них 700 не вдається відмовитися від регулярного споживання нікотину.

Загалом в рамках кампанії розроблено 6 рекламних роликів та серію принтів, які фокусуються на двох темах: наслідки куріння і втрата контролю над власною поведінкою. У першому випадку йдеться про негативний вплив на зовнішність – погані зуби та шкіру, у другому – про залежність від нікотину.

Окрім власне реклами, проект має сайт та спільноти у найбільших соціальних мережах. Там користувачі можуть дізнатися факти про шкідливість куріння та отримати поради щодо відмови від сигарет.

 

http://mf.mediasapiens.ua/material/28104

Поділитися новиною:
Теги новини: