«Американський ковбой», який рекламував сигарети, помер від хвороби легень

Ерік Лоусон, відомий як один з «ковбоїв Marlboro» («Marlboro man»), пішов з життя у 72 роки через хворобу, спричинену хронічною обструктивною хворобою легень. Він знімався в рекламі сигарет у кінці 70-х років минулого сторіччя,  а до того виконував епізодичні ролі в різних американських телешоу.

Лоусон рекламував продукцію «Marlboro» з 1978 по 1981 рік, потім періодично отримував ролі у відомих телесеріалах «Янголи Чарлі», «Династія», «Рятівники Малібу». Офіційно актор завершив свою кар’єру в 1997 році.

За власними зізнаннями, Ерік Лоусон почав курити з 14 років і довгий час залишався затятим курцем. Актор кардинально змінив своє ставлення до тютюну тільки після того, як йому поставили смертельний діагноз. Пізніше він навіть знявся в декількох антитютюнових рекламних кампаніях, що пародіювали образи «ковбоїв Marlboro» та періодично брав участь в телевізійних шоу, темою яких було обговорення шкідливого впливу куріння на здоров’я людей.

Ерік Лоусон став вже четвертим у списку акторів, які в різні часи були «обличчям» бренду Marlboro та померли від хвороб, пов’язаних з курінням. Так, причиною смерті актора Девіда Міллера в 1987 році стала емфізема, в 1992-му від раку легень помер Уейн МакЛарен, з тієї ж причини в 1995-му помер і актор Девід МакЛін.

Джерело: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2546554/Ex-Marlboro-Man-dies-smoking-related-respiratory-failure.html

Поділитися новиною: