АНОНС: “Кінець ери тютюну: план дій від лікарів та громадськості”

10-го березня об 11:30 в ІА «УНІАН» розпочнеться прес-конференція, де відомі лікарі, громадські активісти та митці представлять 10 кроків до звільнення України від тютюну впродовж наступних 10 років.

 10-го березня об 11:30 в ІА «УНІАН» розпочнеться прес-конференція, де відомі лікарі, громадські активісти та митці представлять 10 кроків до звільнення України від тютюну впродовж наступних 10 років.

На заході відбудеться презентація Маніфесту за майбутнє без тютюну, навколо якого об’єдналась ціла плеяда українських лікарів та впливових громадських організацій.

Прес-конференція присвячена 10-річчю ратифікації Україною Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Учасники розкажуть про досягнення України в сфері контролю над тютюном, поштовхом до яких стало прийняття Конвенції, першого зобов’язуючого міжнародного договору у сфері охорони здоров’я, у березні 2006 р.

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Микола Поліщук, д. мед. н., професор, нейрохірург, завідуючий кафедрою нейрохірургії Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Шупика, президент ВГО «Українська асоціація боротьби з інсультом»;
  • Борис Тодуров,  д. мед. н., професор, генеральний директор «Інституту серця МОЗ України»;
  • Олег Дудін, головний спеціаліст відділу профілактики неінфекційних захворювань та здорового способу життя Управління громадського здоров’я МОЗ України;
  • Отто Стойка, к. мед. н., Головний лікар Київського міського центру здоров’я;
  • Костянтин Красовський, Завідувач відділу контролю за тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України;
  • Андрій Скіпальський, Керівник Українського центру контролю над тютюном, голова правління ГО «Життя»;
  • Тарас Шевченко, директор Інституту Медіа Права, керівник проекту «Київ без тютюнового диму»;
  • Алевтина Кахидзе, художник, перфомер.

Алевтина Кахидзе розповість свою історію, як їй вдалось позбутись тютюнової залежності після того, як вона почала курити під час буремних подій в Україні в 2014 році. Також пані Кахидзе покаже свої малюнки, що з’явилися в наслідок викликаних цим переживань.  

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, конференц-зал УНІАН

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова: (063) 261-74-05, (044) 279-68-83,  oksana@center-life.org, Оксана Тотовицька (до 10:00 год., 10 березня)

Поділитися новиною: