АНОНС: Зупинити «бізнес на крові» з державою-агресором

У п’ятницю, 15 квітня, об 11:00 в пресзалі інформаційного агентства «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему: Зупинити «бізнес на крові» з державою-агресором. 

 

За півтора місяці з часу широкомасштабного нападу росії на Україну, понад 600 міжнародних компаній пішли з російського ринку, адже не хочуть фінансувати зі своїх податків військові дії та військові злочини, які вчиняє росія проти громадян України.  

Учасники пресконференції розкажуть про світовий тренд міжнародних компаній з припинення економічної діяльності в росії та звернуть увагу на компанії, які все ж вирішили продовжити роботу в країні-агресорі незважаючи на руйнівні дії російської влади. Народні депутати поінформують про законодавчу ініціативу щодо додаткового оподаткування суб’єктів господарювання, пов’язаних економічними зв’язками з рф. Учасники обговорять перспективи запровадження урядами інших держав додаткового оподаткування компаній, що продовжують роботу в росії. 

До виступу на пресконференції запрошені:

 

  • Ярослав Юрчишин – народний депутат України;
  • Ярослав Железняк – народний депутат України (онлайн-включення);
  • Дмитро Купира – виконавчий директор громадської організації «Життя»

 

 

Адреса інформагентства «Укрінформ»: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

За інформацією, як задати питання спікерам онлайн, звертайтеся до Дмитра Полонського, медіакоординатора громадської організації «Життя», 063 344 12 69, dmytro.p@center-life.org

Поділитися новиною: