Антитютюновий законопроєкт №4358 направлено на підпис Президента Володимира Зеленського

Антитютюновий законопроєкт №4358 направлено на підпис Президента України Володимира Зеленського. Про це свідчить картка документу на сайті Верховної Ради України. Як відомо, 24 грудня Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну” (№4358).

«Ми хочемо бачити здорову націю. І перемога за нами! Тільки-но підписав закон щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну. Впевнений, кожен із нас відчує на собі позитивні зміни, що прийдуть у країну разом із цим законом», – поінформував спікер.

 

Він наголосив, що відтепер в Україні «буде покінчено раз і назавжди» з рекламою електронних сигарет, які тривалий час не визнавалися в державі тютюновими виробами. Стефанчук також додав, що у зв’язку з ухваленням закону настав кінець епохи ароматизованих сигарет, реклами, стимулювання продажу, спонсорства та куріння у громадських місцях пристроїв для нагрівання.

 

Нагадаємо, як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 16 грудня ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну” (№4358). Документом, зокрема, врегульовується ринок електронних пристроїв для куріння, а також запроваджується заборона реклами бездимних тютюнових виробів та пристроїв для куріння тютюнових виробів.

Поділитися новиною: